Bolerolu abiye elbiseler 2016

'Kadınların Dünyası' forumunda Habibe tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu


 1. Bolerolu abiye elbiseler 2016

  [​IMG]
  Bayanların en büyük zaafıdır güzellik. Bu nedenle kimisi ayakkabı koleksiyonu yapar, kimisi çanta, kimisi eline geçen her kuruşu elbiseye yatırır kimisi saçında değişiklik yapar her fırsatta.

  Güzel görünmeyi seven bayanların bir tutkusu da abiye elbiselerdir. Bir giydiğini bir daha giymeyen bayanlardan biriyseniz gardırobunuz da bolerolu bir elbiseniz mutlaka olmalı diye düşünüyorum. İster ince zarif tüllerden yapılmış bir bolero, ister elbisenizin kumaşından tasarlanmış bir bolero… Hangisini tercih edersiniz bilemem ama eğer doğru seçim yapılırsabolerolu abiye elbiseler 2015 yılında yine görücüye çıkacak.

  Özel davetlerde, kokteyllerde, nişan ya da düğün gibi merasimlerde rahatlıkla giyebileceğinizbolerolu abiye elbiseleri duruma göre bolerosunu çıkarıp ta kullanabilirsiniz. Her iki şekliyle de oldukça şık ve zarif duran bu elbiselerde benim tercihim elbisenin rengiyle uyumlu işlemeli tüllerden yapılmış şık bolerolar olurdu.

  Bolerolu abiye elbiseler uzun elbiseler için vazgeçilmez olduğu kadar kısa abiyelerde de rahatlıkla uygulanabilmekte. En güzel yanlarından biri ise mevsim geçişlerinde üşüyünce boleronuzu sırtınıza alır, terlediğinizi hissederseniz çıkarıp elbisenizi sade olarak kullanabilirsiniz.[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]