Boğalar 16-22 Ocak haftası neler yaşayacak?

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 15 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


  1. Boğa burcu haftalık yorumları boğalar 16-22 Ocak 2012 haftası neler yaşayacak?

    Cevap: Boğalar 16-22 Ocak haftası neler yaşayacak?

    Hızlı bir haftaya giriş yapıyoruz, bu hafta gökyüzünde önce Güneş ile Satürn arasında sert bir etkileşim meydana gelecek, akabinde güneş Kova burcuna geçiş yapacak ve hafta sonuna doğru ise Güneş ile Jüpiter arasında bir etkileşim oluşacak. Güneş-satürn sert etkileşimi yüzünden iş ve çalışma ortamınızda bir takım aksilikler, sıkıntılar gündeme gelebilir.

    Organizasyonel bir takım sorunlar olabileceği gibi çalışma arkadaşlarınızla ego çatışmaları yaşanabilir. Yine bu hafta sağlıkla ilgili konulara, iş kazalarında dikkatli olmakta yarar var. 20 Ocakta Güneş Kova burcuna giriş yapacak ve önümüzde ki 1 ay boyunca odaklanacağınız, kendinizi rahat bir şekilde ortaya koyabileceğiniz hayatınızda ön plana çıkacak olan konular, iş, kariyer, mesleki konular üzerinden olacaktır. Bu bir aylık süreçte terfiler alabilir, iş değiştirebilir, iş hayatınızda her adımınızla (doğu veya yanlış) görünür olacaksınız. Tüm ışıklar üzerinize çevrilmiş olacak.

    Hafta sonu Güneş ve Jüpiter arasında bir etkileşim gerçekleşecek, kendinizi iyi ve pozitif hissedebileceksiniz. Yalnız karşılaştığınız olay veya konulara aşırı tepki verebilir, durumu olağandan daha da abartmaya meyilli olabilirsiniz. İş anlamında güzel haberler alabilirsiniz.