Boğa burcu ve sağlık

'Kadınların Dünyası' forumunda Büsra tarafından 11 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. Boğa burcu ve sağlık
  Boğa burcu ve sağlık 2010
  Boğa burcunun sağlığı
  Boğa burcu

  [​IMG]

  Boğa burcu ense ve boğaz bölgesini yönetir. Bu nedenle Boğalar soğuk algınlığı ve anjine çabuk yakalanırlar. Boğa insanları çok troid sağladıklarından çabuk kilo alırlar. Şişmanlık onlar için bir sorun olabilir.

  Boğa burcu Yükselen kişilerin fiziksel yapıları: Bu burcun belirgin özellikleri kısa boy, tombul yüz, şişkin gözler, kalın boyun, büyük burun ve ağız, esmer ten, geniş omuzlar, koyu renk gözler, genellikle kıvırcık saçlardır. Boğa kadınları erkekler göre daha güzeldir.

  Boğa'lar genellikle sağlıklı ve iri yapılı kişilerdir. Bazıları olağanüstü sayılacak kadar, güçlü olabilirler. Kolay yorulmadıklarından uzun süre çalışabilirler. Hasta olmaktan hiç hoşlanmazlar. Bu burçtan hastalık hastası çıkmaz.

  Acıya diğer burçlardan daha dayanıklıdırlar. Boğa'lar sabırlı hastalar olup doktorun öğütlerini aynen yerine getirir, ilaçlarını düzgün olarak alırlar. Hastalığı zayıflık olarak kabul ettikleri için başlangıçta hastalığı kabul etmezler. Boğa burcu boyun ve boğazı yönetir. Özellikle kışın dikkat etmezlerse boğaz ağrısı, ses kısıklığı ve bronşit yakınmaları görülebilir. Ağır yemekler düşkün olduklarından kolay şişmanlar, şişmanlıkla ilgili hastalıklara yakalanabilirler. Aşırı yememeye genç yaşta başlayarak yaşam boyunca beden eğitimi yapmaya özen göstermelidirler.

  Alıntı..
   


Similar Threads: Boğa burcu
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Boğa Burcu 2016 yılı Burç yorumları 23 Ocak 2016
Kadınların Dünyası Boğa Burcuna Ne Hediye Alınır? 23 Aralık 2012
Kadınların Dünyası Boğa Burcu Yorumu 2013 20 Aralık 2012
Kadınların Dünyası Boğa Burcu 2013 Yorumu 28 Kasım 2012
Kadınların Dünyası Boğa Burcu Kasım 2012 27 Ekim 2012