Boğa Burcu Nisan 2012 Yorumları

'Kadınca' forumunda Bella tarafından 3 Nis 2012 tarihinde açılan konu

 1. Boğa Burcu 2012 Yorumları,

  2012 Boğa Burcu Nisan Ayı Yorumları,  Boğalar 2012 yılında şans yüzünüze gülüyor! Gerçek anlamda şansa bağlı gelişmeler giriyor hayatınıza hızla.2012 yılı boyunca genel anlamda ruh halinizde umutlu, hayat sevinci yüksek, ileriye dönük olumlu ve mutlu beklentiler beslemekten korkmadığınız ve bazı amaçlarınıza şansın da desteği ile ulaşma umudunu içinizde hissettiğiniz ve yıldızların sizden yana olduğunu anlamanızın tatlı neşesini duyumsadığınız ve amaçlarınıza yaklaşmaya adım kaldığını bilmenizin iç rahatlığı hakim bir hava var.


  Onun için 2012 yılında küçük şeyleri dert etmeyi bir kenara bırakabilecek, hem günün tadını çıkarmaya yöneleceksiniz, enerjiniz sizi daha doyumlu, canlı, aktif bir sosyal hayata sevk edecek hem de önemli amaçlarınız, hayalleriniz için zevkle, hevesle uğraş vereceksiniz.

  Geçen sene yıldızlar size cesaret ve kararlılık vermekle beraber, amaçlarınıza zemin bulmanız için gerekli şanslı fırsatlardan yoksun bırakmıştı. Bu kanımca yıldızların bir uyarısı idi size, çünkü amaç veya hayalleriniz büyüktü, çıtayı yüksek tutmuştunuz, ama gerekli hazırlık, plan ve çalışma, tecrübe eksikliğinizi gidermeden o büyük amaçlara kolay erişilemezdi. Galiba yıldızlar hayallerinize kıyamadı Bunlar gerçekleşmesi gereken, korunması gereken hayallerdi. Acele ve az tecrübeyle onları heba etmenizi istemedi. Şans faktörünü kısarak, önce ayaklarınızın yere basmasını istedi, sonra eksiklerinizi görüp onları tamamlama yönünde, sıkı çalışmanızı, planlarınızı yeni baştan gözden geçirip yola daha donanımlı devam etmenizi istedi ve gerçekten o hayalleri isteyip istemediğinizi sorgulamanız için zaman kazanmanızı istedi ve o hayallerinizi gerçekleştirdikten sonra amaçlarınızın size sunacağı kazanımları ruhen içinize sindirmeye hazırlanmanızı istedi.

  Şimdi, hazır gibisiniz. Ve yıldızlar da gerekli şansı vermeye hazır.Bu sene en büyük hayaliniz, dileğiniz veya amacınız, adını siz koyun, her ne ise, o gerçekleşecek!

  Geçen sene neyi hayal ettiyseniz onu bu sene hayatınızda bulma imkanı bulacaksınız. Sene boyunca, yıldızlar size gerçekten şanslı enerjiler gönderiyor. Şayet, acele eder, hatalar yaparsanız, onları da telafi edip, ulaşacağınız hayalinizi kalıcı bir başarıya dönüştürmeniz için destek verecek yıldızlar.

  Bu sene göz önündesiniz. Yaptıklarınızla, yaşayacağınız yeni ve güzel gelişmelerle çok konuşulacaksınız.

  Gerçekten birçok anlamda değişimler, sürprizli gelişmeler sizi bekliyor. Yeni çevre, yeni arkadaşlıklar size yepyeni, beklenmedik fırsatlar getirecek, hem kafanıza göre bir çevre içinde olmanın mutluluğu ve gururunu yaşayacaksınız, hem kendinizi geliştireceğiniz, önemli ve farklı, sıra dışı insanlarla birlikte olacaksınız.

  Özetle, geçen sene neyi hayal ettiyseniz, ve epey bir süredir, yani geçen sene de başlaşmış olabilir daha önce de, neyi hayata geçirmek üzere yoğun emek verdiyseniz, onunla ilgili çok hızlı ve sürprizli gelişmeler kaydedeceksiniz.

  Bu arada, önemli bir nokta dikkatimi çekiyor; kimi Boğalar da bu sene hayallerini yenileyecek. Yani, geçen seneler çok istediği bir şeyi aslında pek de istemediğini anlayacak, ama bu onda bir hayal kırıklığından öte, daha çok başka bir hayalini, gerçekten istediği bir şeyi anlama ve onunla ilgili sürprizli şanslar elde etmenin mutluluğunu yaşayacaklar.

  2012 gerçekten sizin önemli açılımlar yapacağınız, önemli mesafeler kaydedeceğiniz bir sene.Hayatınıza bol seyahat girecek, beklenmedik, hoş seyahatler planlayacaksınız bir anda. Yurt dışına gezi görünüyor ayrıca. Yeni dostlar edinmek ve eski güzel dostlarla sürprizli karşılaşmalar, kavuşmalar olacak.

  Geçen sene ayağınıza bağ olan, gerek ortam, koşullar, gerekse kendinizde olan bazı eksik ve hataları telafi etmek için yepyeni yollara başvuracaksınız. Bu belki bir yeni dostla tanışma vesilesiyle çıkacak, belki bir önemli yakınınızın bir önerisinin size ışık tutmasıyla olacak. Bir şekilde, bir anda amaçlarınıza giden yolda farklı kapılar açılacak.

  Nereden bakarsam bakayım, Boğalar için bu sene açılım ve yükselme zamanı olarak duruyor.Ama bu arada, eski hataları, inatçı yapıyı, eksiklerinizi tamamlama yolunda katı tutumu bırakmak, esnek olmak ve yeniliğe kapınızı açmak gerekiyor. Bir şey bir yoldan olmuyorsa, yolu değiştirme esnekliği gösterin. Amacınıza ulaşmaya odaklarınızsanız, sezgileriniz de size çok iyi rehber olur. Bir şeyi illa bir yoldan, tek bir yöntemle yapmak inatçılığını bırakırsanız sezgilerinizi duyarsınız. Yani, bir şeye denediğiniz ama size bir şey kazandırmayan yoldan ısrarla ulaşmaya odaklanmayın. İşler iyi gitmiyorsa, durun, düşünün, ne istediğinizi kendinize yeniden sorun, ardından buna engel şeyleri gerçekçi bakışla görmeye çalışın, sonra da başka alternatif olabilir mi ulaşmak için diye sorun, sonrasını yıldızlara bırakın, siz soruyu sorun, gerisini yıldızlar halledecektir, size cevapları getirecektir, fırsatları önünüze getirecektir. Esnek olun ki, o güzel fırsatları görebilesiniz.

  Disiplin yıldızı şu ara Terazide olsa da, Nisanda Başak burcuna geri dönüp Temmuza kadar Başakta kalıp size amaçlarınızı tamamlamada, hedeflerinize ulaşmada somut desteği, gerekli kararlılık, disiplin ve çalışma gücünü verecektir. Hayatınızda önünüzü tıkayan eskimiş, yanlış şeyleri de atma cesareti, kararlılığı verecek ve hayatınıza ciddi bir çeki düzen getirecek, hayatınızı netleştirecek.

  Bu seneki yıldızlar ıvır zıvır şeylerle oyalanmayı bırakıp gerçek, somut ve geleceğinizi yükseltip sağlamlaştıracak büyük işler, amaçlarla uğraşmaya sevk edecektir sizi. Bu yolda, önünüzü tıkayan insanlar, sizin yaşam alışkanlıklarınız tek tek hayatınızdan çıkacak. Tabii bunun için sizin hayattaki duruşunuzu sağlamlaştırmanız, kararlı tutum almanız da lazım. İnsanlara iyi davranayım derken, onların sizi başka yönlere kaydırmasına izin vermeyin. Böyle bir risk de var. Yolunuzdan şaşmayın ne olursa olsun, hayır demeniz gereken yerde hayır deyin.

  Aşk için de süper biryıl olacak 2012.. Bu sene Boğaların aşkları konuşulacak!

  Zaten kimi Boğaların hayali ideal bir evlilik yapmak. Bunun için ani, beklenmedik şanslar veren yıldızlar size bu sene göz kırpıyor. Size torpil yapacak gibi görünüyorlar. Balıkta kavuşum yapacak olan şans yıldızı Jüpiter ile, ani beklenmedik gelişmeler veren Uranüs evlilik evine son derece şanslı enerjiler gönderiyor. Bu etkide, beklenmedik ve sıra dışı bir tanışma yaşayıp ve sıra dışı, olağan üstü bir düğünle evlenebilirsiniz.

  Bunun için şanslı ayları sıralayacak olursam; Mart, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Kasım ve Aralık. Yılın birçok ayı şanslı açılar oluşacak beklenmedik aşk ve evlilik için. Bireysel haritanızda engel açılar da yoksa, evlilik bu sene kesin. Ve bu idealinize uygun bir evlilik olacak gibi görünüyor.

  Bütün yıldızlar güllük gülistanlık değil tabii. Her an hayali hayal kırıklığına dönüştürmeye hazır bir Neptün Kovadan size hala sert açı gönderirken, ayaklarınızın her şeye rağmen yere basması gerekiyor. Yani, yıldızlar size büyük şanslar verecek bu sene ama sizin de bu şanslara hazır olmanız ve hayalinize giden yolda önünüzü tıkayan sorunları da gerçekçi bakışla görüp, yeni çözüm arayışlarıyla çözmeniz gerekiyor. Hayallerinizi heba etmemek için, gereken gerçekçi yaklaşımı ve disiplini göstermeniz gerekiyor. Sorumluluklarınızı anlayıp, hayatın iplerini elinize alın ve gereken fedakarlık ve çabayı gösterin. Oturduğunuz yerden gerçeklemez bu hayaller.

  Gözünüzü de yeniliğe açın, etrafınızda oluşacak yeni şanslı enerjileri algılayın, şansın kokusunu alın derim.

  Çocuk hayali olan Boğalar için de şanslı bir sene. Somut olarak bebek hayalini gerçekleştirmek için son derece verimli bir zaman.

  Gelelim sakıncalı bir duruma. Hayalleriniz, ideallerinizle uğraşırken, ihmal ettiğiniz alanlardan biri sosyal hayat idi diğeri de sağlık. Sosyal hayat bu sene kendiliğinden canlanacak, kendinizi dış ortamlarda göreceksiniz, ve içinizde dolu dolu yaşama arzusu da doğacağı için, bu sizi dışa açacak ve sürprizli karşılaşmalar ile eğlenceli seyahatlere, gezmelere ve sosyal aktivitelere girişeceksiniz.

  Ancak, sağlık alanı henüz ihmal ediliyor gibi görünüyor. İşte, disiplin yıldızı Satürn Temmuz 21 deyince, Teraziye tam olarak yerleştikten sonra, sağlık konusunu artık bir kenara bırakmaktan vazgeçmek, sağlık sorunlarınızla somut olarak ilgilenmek ve sağlığınız doğrultusunda gündelik hayatınıza çeki düzen vermek gerekecek.