Boğa burcu kadınının özellikleri nelerdir?

'Kadınca' forumunda Aysell tarafından 29 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. Boğa burcu kadını özellikleri 2012 Boğa burcu kadınının özellikleri nelerdir?

  Cevap: Boğa burcu kadınının özellikleri nelerdir?

  Boğa burcu kadınları tamamıyla zeka isteyen amaçlara yönelmemişlerdir. Bu durum onların zeki olmadığını göstermez. Çok zeki kadınlarla ve erkeklerle zeka yarışına girebilir, fakat o hırsı bir şekilde izafiyet teorisini hesaplamakla veya çarpaşık konuları araştırmakla uğraşmaz. Yüksek öğretim bitirmiş olmak boğayı çok fazla etkilemez. Sevgi ve Saygısını kazanmak için biri yeterlidir. Pratik bir sağduyu ve herhangi bir konunun esaslarını kavrama yeteneği, boğa için, çok önemlidir. Ancak sıradan bir Boğa kızı filozofların eserlerini okuyan bir entellektüel değildir, karışık ideolojiler de boğanın başlıca uğraşı olmaktan çok çok uzaktır.

  Boğa kadını sizin için direğe tırmanabilir, hapse girebilir ya da saçlarınızı papatyalarla süsleyebilir. Siz Onun arkadaşısınız, ne yapıp edip sizin hareketlerinizi haklı çıkaracaktır. İşte burada dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var. Onun bu körü körüne bağlılığına ve şaşmaz sadakatine sizin de duyarlı olmanızı ve karşılık vermenizi bekleyecektir. Eğer siz de tüm varlığınızı ona adayamazsanız, kasvetli, karanlık bir kırgınlık bulutu gibi bir köşeye çekilip size karşı surat asacaktır. İşte bu kıskançlıkla aynı şey değildir. Sıradan bir Boğa kadını, erkeklerin kızlara bakma isteğini hoşgörüyle karşılayabilir. Koç burcu veya Aslan burcu kadını gibi, güzel bir kıza açıkça her hayranlık gösterişinizde öfkeden çıldırmayacaktır. onu öfkelendirmek için, iyi bir kız arkadaşa yanağına kondurulan bir iyi geceler öpücüğünden yada rastgele gösterilen bir yakınlıktan daha fazlası gerekir. Boğanın dürüst bir oyun anlayışının sınırlarını aşarsanız, paniğe kapılabilir, ancak sınır çizgisi geniş çizgilerle çizilmiştir. Tipik bir Boğa öfkesiyle infilak etmesi için, Onun şu ya da bu şekilde gerçekten köşeye sıkıştırılmış olması gerekir. Keyfinizi çıkarıp şu çekici kasiyere göz kırpabilirsiniz, ancak Onun sabrını fazla zorlamayın. Sınırsızmış gibi görünse de, onun da mutlaka bir sınırı vardır.

  Onun yemekleri mükemmel olur ve genellikle yemeklerinde fazla baharat kullanır. Onu mutlaka en iyi aşçıların çalıştığı lokantalara götürün, çünkü yalnızca hamburger yiyip bezelye çorbası içmekle yetinmeyi sevmez. Eğer şansınız varsa sizi ev yemeği yemeye götürecektir siz de tatlı servisinden önce evlilik teklifinde bulunabilirsiniz. Bu kadın önlüğünü bağlayınca, yalnız tost yapmakla kalmaz. Boğanın evine boş bir mideyle uğramak her zaman çok iyi bir fikirdir. Normal Boğa kadını pişirdiği yemeklerle dosdoğru kalbinize giden yolu ele geçirebilir ve boğanın mutfağı gerçek bir erkek tuzağıdır.

  Boğa kadınları, sağlam, pratik düşünen, gösterişli kafa sporlarına özenmeyen bir kadındır. Ayakları sımsıkı toprağa bağlıdır ve sağlam basan topuklarının kesinlikle kanatlan yoktur. Boğa kadınları nadiren huzursuzdur- dengelerini iyi korurlar. Boğanın perspektifi, normal olarak, hiçbir eğilip bükülme, dönme ve bozulma göstermeden, dosdoğru ve dürüst yapısını korur.
  Renkler de Onun duyularını etkiler; ne kadar parlak, canlı olursa o kadar iyidir. Toz maviden çivit rengine kadar, mavinin bütün tonları, Onun güçlü direncini kıracaktır. Açıklı koyulu pembelerde öyle Onu ziyarete giderken mavi bir kravat, gözalıcı pembe bir gömlek giyin, ama her ikisini aynı zamanda değil. Onun aynı zamanda bir renk uyumu duyusu olduğunu unutmayın; herhalde karışık bir çocuk yuvası gibi görünmek istemezsiniz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 20 Oca 2017