Boğa Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

'Kadınca' forumunda HazaN tarafından 17 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. Boğa Erkeğini Etkilemenin Yolları
  Boğa burcu erkeği nasıl etkilenir

  Tipik Boğa erkeğini, tümüyle eski bir çift pabuç kadar, sessiz, pratik ve makul biri olarak kafanızda canlandırıyorsunuz. Doğrudur- öyledir. Aynı zamanda O'nun harekete geçmekte yavaş, temkinli ve dikkatli olduğunu düşünüyorsunuz. Bu da doğru. Bu yüzden O'nun fazla romantik biri olmadığını kabul etmenin akla yakın olduğu sonucunu çıkarıyorsunuz.

  Kesinlikle yanlış. Boğa'nın yapısını, yalnızca katışıksız mantık kullanarak tahlil edebileceğiniz düşüncesini de nereden çıkardınız? Herhalde bu fikri, sizi etkilemeye çalışan bir Terazi dostunuzdan almış olacaksınız. Öyle ise bu dostunuz yanılıyor.

  Venüs gibi sevgi dolu, huzur dolu bir yıldızın hükmettiği Boğa gibi güçlü bir erkeklik sembolünün bilinmeyenlerini çözmeye çalışırken mantığın fazla yardımı olmaz. Siz o Terazi'yi zekâsıyla birlikte kütüphanesine geri gönderin. Boğa'nın, istediği kadının siz olup olmadığınıza karar vermesi uzun bir zaman alabilir. O, gösterişli bir şekilde aşk havuzuna balıklama dalıp da, dibe yaklaşırken, birinin havuzu suyla doldurmayı unuttuğunu görecek tipte bir erkek değildir. Ama, bir kez de sizin aradığı kadın olduğunuza karar verince ve sizi elde etmeyi aklına koyunca, Terazi âşık O'nun yanında acemi çaylak gibi kalacaktır.

  Hatta kalbinden vurulmuş Aslan' la ihtiraslı Akrebi bile utandıracaktır. Şu makûl, pratik, yavaş, temkinli Boğa erkeği, siz teklifini - evlenme teklifini- ya da her ne ise onu, kabul edinceye kadar hergün bir pembe gül göndermeyi de bilir. Hattâ sizin için bir şarkı veya şiir yazar ve gönderenin kim olduğunu nasıl olsa tahmin edeceğinizi bildiğinden, imzalamadan, utanarak size postalar. Boğa müşfik, nazik ve koruyucu bir âşık olabilir.