BKM Mutfak Oyuncuları Kim Hangi Dizide

'Medya Bölümü' forumunda zamaneanne tarafından 6 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu


 1. BKM Mutfak Oyuncuları Hangi Dizide  BKM Mutfak Oyuncuları Ve Dizileri  Uzun süre boyunca sergiledikleri teatral yetenekleriyle ekranların bir numarası olan BKM Mutfak Oyuncuları, şimdi de televizyon dizilerindeki performanslarıyla izleyicinin gönlünü fethetmeye devam ediyor.

  Ekranların en sevilen dizilerinde ayrı ayrı yer alan oyuncular "tiyatrocudan dizi oyuncusu olmaz" cümlesini yalanlarcasına hocaları Yılmaz Erdoğan'ın yüzünü ağartmaya devam ediyorlar.

  İşte BKM Mutfak oyuncuları ve oynadıkları diziler:

  Büşra Pekin Hangi Dizide Oynuyor?

  Büşra Pekin: Annem Uyurken-Defne Karakteri

  [​IMG]

  1982 Suudi Arabistan doğumlu olan oyuncu, İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu.Oynadığı bir çok sinema filminin yanısıra şu anda Kanal D'nin sevilen dizisi Annem Uyurken 'de Defne karakterini canlandırmaktadır.

  Şahin Irmak Hangi Dizide Oynuyor?


  Şahin Irmak: Sultan- Şeyhmus Karakteri


  [​IMG]

  1981 yılında İzmir'de doğan oyuncu, her ne kadar Karayılan dizisinde "Şiro" rolüyle izleyici karşısına çıktıysa Çok Güzel Hareketler Bunlar programındaki çeşitli rolleri ile yıldızı parladı. Oyuncu şu sıralar Kanal D'nin İddialı yapımı Sultan dizisinde Nurgül Yeşilçay ile başrolü paylaşıyor.

  Metin Yıldız Hangi Dizide Oynuyor?

  Metin Yıldız: Alemin Kralı- Kubat Karakteri

  [​IMG]

  BKM MUtfak'ın deneyimli oyuncularından Metin Yıldız Dizide oynama kervanını ilk başlatanlardan. Oyuncu uzun bir süredir Alemin Kralı dizisinde Kubat rolünü başarıyla canlandırmakta.

  Murat Eken Hangi Dizide Oynuyor?

  Murat Eken: Düşman Kardeşler- Başrol

  [​IMG]

  1980 İstanbul doğumlu olan oyuncuyu Bir Demet Tiyatro'dan beri tanıyoruz aslında. Müjdat gezen Sanat Merkezi mezunu olan oyuncu Show TV'de yayınlanan Düşman Kardeşle r dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almakta.

  Eser Yenenler Nerede Oynuyor?

  Eser Yenenler: Eyvah Düşüyorum- Sunucu

  [​IMG]

  1984 yılında Bursa'da doğan oyuncu, Tiyatroya ortaokul yıllarında,okul tiyatrosu ile başlamış.BKM Mutfak kadrosunda daha çok sunuculuğu ile ön planda olan oyuncu Star Tv'nin sevilen yarışması Eyvah Düşüyorum' da da bu yeteneğini sürdüreceğe benziyor. Yenenler yeteneğiyle şimdiden yenş yarışma programlarına göz kırpıyor.

  Metin Keçeci Hangi Dizide oynuyor?

  Metin Keçeci: Düşman Kardeşler

  [​IMG]

  Mutfak'ın yıldızı yeni parlayan oyuncularından Metin Keçeci de Murat Eken gibi Düşman Kardeşler dizisinde izleyici karşısına çıkıyor.

  Hamdi kahraman hangi Dizide Oynuyor?

  Hamdi Kahraman: Alemin Kralı- Beşer Şaşar


  [​IMG]

  Mutfak'ın geri planda kalsa da dizilere ilk adım atan oyuncularından biri olan Hamdi kahraman Atv ekranlarında izleyici ile buluşan Şafak Sezer'in başrolünü oynadığı Alemin Kralı dizisinde Beşer Şaşar rolünde.

  Zamaneanne-Forumdas.net