BJK Yeni Başkanı Serdal Adalı mı

'Spor Gündemi' forumunda Sitem tarafından 29 Şub 2012 tarihinde açılan konu

 1. Serdal Adalı Beşiktaş Başkan Adayımı


  Beşiktaşın Portekizli yıldızı Quaresma'dan şaşırtan bir açıklama geldi.iddia ya göre Quaresma'nın futbol şube sorumlusu olduğu dönemde oyuncularla arası çok iyi olan ve cebinden birçok kez para veren Serdal Adalı'nın başkan olacağını söyleyip "Çok iyi bir yerden duydum, Serdal Adalı göreve geliyor. Dayanın, o geldiği zaman sorun kalmayacak. Daha önce bize çok yardımcı oldu. O geldiğinde hiçbir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum" dediği öğrenildi.

  Q7'nin sözlerine devam edip "Serdal Adalı'ya maddi yönden çok önemli destek sağlayanlar da olacak" dediği ileri sürüldü. Portekizli yıldızın bu sözlerinin yerli futbolcuların da kulağına gittiği ve "Bunları nereden duydun. Serdal Bey seni mi aradı?" şeklindeki sorulara ise cevap vermekten kaçındığı öğrenildi. Adalı, futbol şubesinde görev yaparken Cengiz Zülfikaroğlu ile takım içindeki sorunların çözümü için büyük fedekarlıklar yapmış, futbolcuların büyük sevgisini kazanmıştı.

  Sabah gazetesinden Fatih Doğan'ın haberine göre ise ; başkan adayları, genel kurul üyeleri ve derneklerde nabız yoklarken, Serdal Adalı'ya camiadan "Başkan ol" taleplerinin yoğunlaştığı ve Adalı'nın da bu istekler karşısında başkan adaylığı için görüşmelere başladığı öğrenildi. Uzun süredir sessizliğini koruyan ve Beşiktaş'in gündemindeki konular hakkında görüş belirtmekten kaçınan eski Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın önümüzdeki hafta içinde başkan adaylığını duyurması bekleniyor.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 19 May 2013