Bitkisel Yöntemlerle Nasıl Zayıflanır?

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 16 Kas 2013 tarihinde açılan konu

 1. Bitkisel yöntemlerle zayıflamak mümkünmüdür. Neler yaparak bitkisel yollarla zayıflanır bu konuyla ilgili hazırladığımız yazımızda yararlı bilgiler edinebilirsiniz.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/bitkisel-yollarla-zayiflamak-5222.jpg]bitkisel-yollarla-zayiflamak-5222[/IMGALT]

  Doğal yollardan zayıflamak istiyorsanız ilk olarak araştırmanız gereken konulardan bir tanesi, bitkisel zayıflama kürleri olmalıdır. Bitkisel yollarla zayıflamak için aynı zamanda düzenli beslenme ve diyet programlarıda uygulanırsa çok daha iyi sonuç alabilirsiniz.

  Zayıflamak için bitkisel kür örnekleri hazırladık size en uygun olan kürü deniyebilirsiniz herhangi bir sağlık probleminizin olmadığından emin olmalısınız öncesinde mutlaka bir uzamana danışmalısınız bunu sakın unutmayın.

  Bitkisel Zayıflama Çayları:Kilo vermek için zayıflama çayı kullanımı son zamanlarda nerdeyse 10 a katlandı. Artık insanlar bitkisel çay zayıflatırmı diye şüpheye düşmeden bitkisel zayıflama çayları kullanabiliyorlar.

  Yaygın olarak kullanılan zayıflama çayları isimleri şöyledir:

  En başta yer alan yeşil çay, mate yaprağı çayı, kekik çayı, biberiye çayı, defne çayı, adaçayı, papatya çayı, rezene çayı, kombu çayı, lotus çiçeği çayı, Isırganotu yaprağı çayı, sarı kantaron çayı, kiraz sapı çayı, mısır püskülü çayı ve avokado yaprağı çayı.

  Ayrıca lahana çorbası ile zayıflamayı deniyebilirsiniz Lahana yapraklarının içerdiği bitkisel yağ yakıcı enzimler ve lifler, hem bağırsaklarda yağ yakımı hem de hazım esnasında sindirim sisteminin fazladan çalışarak kalori harcamasını sağlamaktadır. Lahana çorbası yemeklerden 30 dk kadar içilirse yemeklerde kesin olarak iştahınızı kesecektir yemeklerden yarım saat önce lahana çorbasını yemeniz önerilmektedir.


  Elma sirkesi kürü:

  Elma sirkesi bu noktada 1 kaşık bal ve bir bardak su ile karıştırılıp tüketilirse oldukça kalıcı ve sağlıklı bir kilo verme kürü uygulanmış olursunuz.