Bitirdiğin Kalpte Kalsın Aşk

'Masallar ve Hikayeler' forumunda ciciprenses tarafından 12 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu


 1. Bitirdiğin Kalpte kalsın Bu Aşk beş cümle ve bir hayat anlamı bumudur hayatın acaba anlamı yada içeriği bumudur hayatın insanlar nereye nasıl gitmektedirler Bu kadar kolaymıdır Aşk beş kelimenin içine sığacak kadar ama bir ömre yetmeyecek kadar bunu insanlar düşünmesi gerekmezmi Aşk uğruna yapılanları sıralasak her insanın mucizevi olarak mutlaka yaptığı bir şeyleri olan Aşk kitaplara geçmiş Çöller aşılmış Dağlar delinmiş Ateşlere atlanmış sevdiği için hiç düşünmeden can verip can alınmış Aşk gerçek Aşk şimdi soruyoruz varmı gerçek Aşk eğer gerçek Aşklar varsa neden Günümüzde de Önceki gibi hikayeler yazılmıyor anlatılmıyor hep ayrılık şiirleri hap Aşk Acıları ve ızdırap öyküleri anlatılıyor ne oluyor bu insanlara Sevmeyimi unuttular Aşık olmayımı Yoksa her ikisi ile birlikte İnsanlıklarınıdamı unuttular Bir kapl düşününki Sevgi için yaratılmış ve bu sevgiyi bulmak için günlerce aylarca yıllarca aramış ve Buldum dediğinde aradığının Aşk yada Sevgi olmadığını yada aradığı Aşk yada Sevginin bu olmadığını görmüş yada Sevdiği Aşkım dediği tarafında terk edilmiş işte bu duyguları yaşayan bir kalp düşününki İçinde sevdiğinin Aşkı ile çarpmaya devam etmek için sahibini zorluyor ve sahibi onu susturmak için Ne kadar uğraşıyorsa O kalp ise Aşk'ı için çarpmaya devam etmek istiyor çünkü Kalp Aşkın başlangıcı Aşk kalpte bittiği zaman Sahibide yaşamıyordur Yaşanmışlıklar unutulur sanılıyor ama unutulmuyor çünkü hepsi bir bir insanın kalbine kazınıyor belki başka bir sevda buluyor ama Kalpte kalan Aşklar Unutulmuyor
    2. Cevap: Bitirdiğin Kalpte Kalsın Aşk

  Kalp Aşkın başlangıcı Aşk kalpte bittiği zaman Sahibide yaşamıyordur.

  Şimdiki zamanda yani bizim zamanımızdaki aşklar kolay bu yüzdendir bu kadar çabuk bitmesi. 2 kişi birbirini beğeniyor ve birleşiyor. Önceden bu kadar kolay değildi 2 kişi birbirini sevdiğini kimseye söyleyemezmiş birbirlerine dahi. Söylediklerinde ise bir engel bir zorluk çıkıyormuş birbirlerine kavuşmak için çabalıyorlarmış, savaşıyorlarmış. Bu yüzdendir eski aşkların efsaneşlemesi.
  Paylaşım için teşekkürler
    3. Cevap: Bitirdiğin Kalpte Kalsın Aşk

  yazının en güzel bölümü

  " Yaşanmışlıklar unutulur sanılıyor ama unutulmuyor çünkü hepsi bir bir insanın kalbine kazınıyor belki başka bir sevda buluyor ama Kalpte kalan Aşklar Unutulmuyor"

  Off Offf
    4. Cevap: Bitirdiğin Kalpte Kalsın Aşk

  Tesekkür ettim arkadaslarım :)