Birce Akalay ile Murat Ünalmış dizideki aşklarını gerçek hayata taşıdı

'Haberler' forumunda Sibel tarafından 29 Eylül 2010 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]

  Yer Gök Aşk dizisinin başrol oyuncuları Birce Akalay ile Murat Ünalmışın dizideki aşkları gerçek hayata taşındı. Milliyet'in haberine göre sette sohbetle başlayan samimiyet aşka dönüştü. Çiftin, dizinin çekildiği Kapadokyada el ele göz göze olduğu belirtiliyor

  Birce Akalay, Murat Ünalmış ile ilişkisi üzerine konuşmak istemedi ve “Diziye gölge düşmesin dedi.

  Dizi aşklarına bir yenisi daha eklendi. Çekimleri Kapadokyada yapılan “Yer Gök Aşk dizisinin başrol oyun cuları Birce Akalay ile Murat Ünalmışın dizideki aşkları gerçek oldu. Aynı erkeğe aşık iki kız kardeşin hikâyesini ekrana taşıyan dizinin setinde Ünalmış ile Akalayın sohbetle başlayan samimiyetleri aşka dönüştü.

  Kapadokyadan gelen haberlere göre çift, sette sürekli iş dışında el ele, göz göze... Görenler de çifti birbirlerine çok yakıştırıyor. Çift geçtiğimiz günlerde Irmak Ünal ile Emre Karabacakın Suadadaki düğününe de birlikte katılmıştı.

  Ateşli sahnelerde sette

  2004 Türkiye Güzeli olan Birce Akalay geçen hafta sevgilisinin, Bursasporlu Sercan Yıldırımın sevgilisi Ceyda Ateşle çektiği cesur sahneler de setten ayrılmadı. Çekimler sırasında Akalayın gözünü sevgilisinin üzerinden ayırmadığı belirtildi. Sette çok mutlu olduğunu görülen Akalay arkadaşlarına Kapadokyanın romantik ortamında çok özel bir ilişki yaşadığını da itiraf etti.

  Sosyal paylaşım sitesi twitter sayfasına yazdığı “Aşıklar vadisinde dolunay güneşe kafa tutuyor resmen! yerde kilimler, üzerinde insanlar. Müzik, ateş, sohbet... İlkler bitmiyor gibi mesajları da dikkat çeken Birce Akalay daha önce spor spikeri Ersin Düzen ve Fırat Çelikle ilişkisiyle gündeme gelmişti. Murat Ünalmış ise şimdiye kadar özel hayatını hep gizli yaşamayı tercih ediyordu.

  [BILGI]Bi aralar Kıvanç ve Beren'in sevqili olduqu hakkında dedikodularda vardı ama ikiside başkasıyla sevqili olduqunu açıkladı yarın bunlarda başkasıyla sevgili olduqunu açıklar.Türk milleti her rol arkadaşını sevgili yapmaya ne meraklıymıs ya:):)[/BILGI]
    2. Cevap: Birce Akalay ile Murat Ünalmış dizideki aşklarını gerçek hayata taşıdı

  Cİmcimem biz Türk halkı olarak her rol arkadaşını sevgili yapmıyoruz bize sunulanı izleyip inanıyoruz. Ama şuda bir gerçek ki artık günübirlik ilişkiler ünlüler için sıradan normal şeyler kategorisinde.
  Üstelik insanların rol gereğide olsa romantik birşeyler yaşadığı karşı cinse bir takım duygular beslemesi gayet normal bana kalırsa. Önemli olan o duyguları ya bastırmalı yada çok fazla dizide filmde rol almamalı :f30: :f30:
    3. Cevap: Birce Akalay ile Murat Ünalmış dizideki aşklarını gerçek hayata taşıdı

  Tamam sunulanlar ayrı bi mesele ama her rol arkadaşı sevgili olsun diye paylaşım sitelerinde binlerce sayfa ve grup açılıyor.Bence gerçek hayatta böyle büyük aşkları olmayan toplumun belli kesimleri dizideki karakterleri o kadar çok benimsiyolar ki hatta kendilerini onların yerine bile koyuyolar.Gerçek hayatta mutsuz aşıkların avuntusu dizide benimsedikleri karakterlerin yerine kendilerini koyup onu yaşama istekleri..