Bir Küçük Eylül Meselesi Oyuncuları

'Medya Bölümü' forumunda Yasemin tarafından 31 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


  1. Bir Küçük Eylül Meselesi Oyuncu Kadrosu    Yeni bir sinema projesi olan Bir Küçük Eylül Meselesi isimli filmin başrol oyuncuları merak konusu olmuştu.Ve nihayet beklenen açıklama yapıldı Bir Küçük Eylül Meselesi Sinema filminin başrol oyuncuları belilendi.Bir Küçük Eylül Meselesi isimli Sinema filminin başrollerinde Engin Akyürek ile birlikte Farah Zeynep yer alacak.

    Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek, Bir Küçük Eylül Meselesi adlı sinema filminde başrolü üstlendiler.İki sevilen oyuncu Engin Akyürek ile Farah Zeynep Abdullah,yeni bir sinema projesi ile izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyorlar.Bir Küçük Eylül Meselesi adlı filmde Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah başrol oyuncuları olarak belilendi.Bir Küçük Eylül Meselesi romantik bir aşk filmi olarak bizlerin karşısına çıkacak.Sinema filmini Ay yapım şirketi yapıyor filmin yönetmeni ise Kerem Deren.Bir Küçük Eylül Meselesi adlı Sinema filminin çekimlerine Ağustos ayında başlanacak.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/bir-kucuk-eylul-meselesi-87029.jpg]bir-kucuk-eylul-meselesi-87029[/IMGALT]