Bir Kız Nasıl Etkilenir

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Yasemin tarafından 26 Ocak 2013 tarihinde açılan konu


 1. Bir Kız Nasıl Etkilenir


  Bir kızı etkilemenin en etkili yolu dürüst ve içten olduğunuzu ona belli ederek başlar.Ayrıca Bir kıza dostça davranmak ve anlayış göstermek yapmanız gereken bir sonraki en önemli şeylerden birisidir Yapmanız gereken şey Onun bir hanımefendi olduğunu, kendisine hayran olunmasına hayran olduğunuz ve hayran olunacak biri olduğunu hissettirmelisiniz.

  Bu durum sizi ona yakınlaştırır. Ayrıca onun nelere meraklı olduğunu, neleri sevip sevmediğini ve tarzının ne olduğunu bilmelisiniz. Aşk dostluk üzerine kurulur ve her zaman kişilerin birbirlerini tanımaları gerekir.

  Bir kızın istediği dayanacak bir omuz ve her şeyini paylaşabileceği iyi arkadaşlardır.Kesinlikle yardımsever ve destekleyici olmaktan çekinmeyin. Sıkı çalışma isteğini körükleyen ve umudunu yitirdiğinde ona umut veren arkadaş olun. Bu sizi, onun günlük ihtiyacı haline getirecek çünkü siz ona karakter ve kişilik açısından en iyisini sunuyorsunuz. O sizde; açılabileceği, paylaşımda bulunabileceği, doğrular ve yanlışlar konusunda tavsiyeler alıp verebileceği ve hayatta yapılması ve yapılmaması gerekenler hakkında konuşabileceği bir arkadaş bulacaktır. Onun güzel anlarını kutlamak için her zaman yanında olmayı unutmayın.Böyle davranarak bir kızı çok rahat bir şekilde etkileyebilirsiniz bir kız daha ne ister güvendiği onu düşündüğünü bildiği biri omuzuna başını yaslıyabileceği bir dost arkadaş hepsi bu yazımızı dikkate alırsanız bir kız nasıl etkilenir nasıl davranmanız gerektiği konusunda sizlere mutlaka yardımcı olacaktır..
    2. Cevap: Bir Kız Nasıl Etkilenir

  Erkeklerin kulağına küğe olacak bilgiler teşekkürler...
   


Similar Threads: Kız Nasıl
Forum Başlık Tarih
Ansiklopedik Bilgi Sakız Çiğneyenler Dikkat 26 Ağustos 2013
Ansiklopedik Bilgi Bir Erkek En Çok Neye Kızar 2 Şubat 2013
Ansiklopedik Bilgi Kızılayın Tarihçesi Nedir Özeti 1 Haziran 2011
Ansiklopedik Bilgi Kızılayın Tarihçesi 29 Mayıs 2011
Ansiklopedik Bilgi Kızılayın Şu Anki Başkanı 29 Mayıs 2011