BiP nedir? Nasıl kullanılır?

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi


  BiP nedir? Nasıl kullanılır?

  [​IMG]


  Akıllı telefonlarda her türlü operatöre açık olarak kullanılabilen BiP anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Bunun yanısıra sesli ve görüntülü görüşme imkanı da sunan BiP farklı özellikleri ile kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor.

  Gençler arasında sıklıkla kullanılan caps’ler, kaybolan mesaj özelliği, Yiğit Özgür çıkartmaları yine BiP’in farklılıkları arasında sayılıyor.

  Turkcell’in görüşme ve mesajlaşma uygulaması olan BiP’te dilerseniz mesajlarınızı gizleme özelliğini kullanabilirsiniz.

  BiP uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilir ya da BIP yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj gönderdikten sonra size gelen linke tıklayarak indirebilirsiniz.

  İndirdiğiniz uygulamayı açtıktan sonra gelen şifreyi girerek keyfinizce kullanmaya başlayabilirsiniz.

  BiP’in kullanırken zevk alacağınız bazı özelliklerine bir göz atalım;

  BiP nedir? Nasıl kullanılır?
  Bazı şeylerin iz bırakmadan kaybolmasını, yıllarca saklanılmasını istemiyorsanız BiP’e katılmanızda fayda var mesaj, fotoğraf ya da video gibi size özel olan şeylerin gizli kalması sizin için önemliyse karşı tarafın paylaşımlarınızı kaç saniye görmesini isterseniz o kadarına izin veriyorsunuz. Yani mesajlarınızın görüntülenme süresini siz belirliyorsunuz. Sonrasında ise tamamen kayboluyorlar…

  Ünlü karikatürler…

  Başarılı karikatüristlerimizden Yiğit Özgür BiP kullanıcıları için birbirinden esprili çıkartmalar hazırlamış. Özümüze ait olan pek çok ilginç çıkartmayı bizim kullandığımız dilde bulabilirsiniz.

  Caps yok mu caps…

  İster hazır caps’ler isterseniz kendi hazırlayacağınız caps’leri özgürce kullanabilirsiniz. Böylece sohbetiniz daha eğlenceli bir hal alabilir. Arkadaşlarınıza farklı güzellikler sunabilirsiniz