Bihter Makyajı Nasıl Yapılır-Aşkı Memnu

'Kişisel Bakım' forumunda Wish tarafından 9 Kasım 2009 tarihinde açılan konu


 1. Bihter Makyajı Nasıl Yapılır?


  Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter karakteri her hafta giydiği kıyafetlerle gündem yaratıyor. Makyajlı ve bakımlı görünümüyle göz kamaştıran Bihter’in makyajı nasıl yapılıyor merak ediyor musunuz?

  Bihter’in göz makyajı hem sade hem de çok gösterişli. Siz de büyülü bakışlara sahip olmak için önce göz çevrenizi siyah kalemle çerçeveleyin. Temiz bir makyaj süngeriyle göz kalemini dağıtıp doğal bir görüntü kazandırın. Kirpiklerinizi önce kirpik kıvırıcısıyla kıvırın sonra da rimel sürün.

  Bihter’in makyajında gözler ön planda olduğu için dudaklarına parlatıcı ya da çok açık renk ruj sürülüyor. Siz de ilgi çekici göz makyajı yaptığınızda dudaklarınıza böyle bir uygulama yapabilirsiniz.

  Gelelim Bihter’in makyaj malzemelerine…

  * Fondöten: MAC, Face&Body fondöten
  * Pudra: Studio Fix Powder
  * Ruj: Chanel, Hydrabase ve Dior
  * Kalem: M.A.C Powerpoint (suya dayanıklı)

  yüksek topuklar​
    2. paylaşım için tşkkr edrim
    3. Cevap: Bihter Makyajı Nasıl Yapılır-Aşkı Memnu

  Bihter makyajı yapınca Bihter gibi mi olunuyor :D
    4. hayır öyle olmuyo sadece güzel oluyo :f40: :)
    5. :F16: teşekkürler
    6. Y ok sadce zannediyorlar.Sonra ortalıkta ''ne oldum delisi''gibi dolaşıyorlar :f30: Sonra Bihter Hanım son model arabasıyla,lüks villasında keyif çatarken bunlar dışarılarda Bihter Bihter dolaşıyorlar ve ''Aaa bak bihter makyajı yapmış '' nidalarına kibirli gülümsemelerle karşılık veriyorlar... Ne diyelim Allah insanı Bihter etmesin...:f196::)
    7. Süperya bihterle ilgili nbir şey daha öğrendik :D