Biber Hapı

'Sağlık Rehberi' forumunda Wish tarafından 19 Şubat 2010 tarihinde açılan konu


 1. Zayıflatıcı Biber Hapı
  Biber Hapı Nedir?
  Biber Hapıyla Nasıl Kilo Verilir?
  Meksika Biberi Hapı


  [​IMG]

  Meksikalı Biber Hapı; Chalco de Diaz Covarrubias da yüzyıllardır yetişen ve geleneksel olarak yüzyıllardır zayıflama amaçlı kullanılan mucizevi bir biber türevinden ekstrelenme ile oluşturulmuş tamamen doğal bir üründür.

  Meksikada yüzyıllardır özellikle yemeklerde ve zindelik / zayıflama amaçlı olarak da değişik biçimlerde işlenen bu biber türevi, inanılmaz kuvvetli bir etkiye sahiptir. Biber hapı, şu an uzakdoğu ve Amerika da zayıflama preperatları arasında en çok rağbet gören bitkisel besin takviyelerinden biridir.

  Biber Hapı bir ilaç değildir! Başta Meksika Kırmızı Biberi Ekstresi olmak üzere toplamda 9 bitki ekstresi içeren % 100 doğal bir besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli bir üründür. İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.

  - Özellikle az hareket eden zor zayıflayan bölgelerde etkilidir. Karın, bel,sarkık kol altları, basen bölgelerindeki yağların erimesinde çok etkilidir.

  - Gün içinde tok kalmanıza yardımcı olur.Tokluk hissi verir. Aşırı yemek ve tatlı isteğini giderir.

  -Özel formülü sayesinde fazla enerjiyi açığa çıkararır.

  -Hızlı yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Kan dolaşımı ile vücudun yağları eritip atmasına yardımcı olur.