Beyaz Yalan Dizisi Oyuncuları

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Beyaz Yalan Dizisi Oyuncuları

  [​IMG]
  Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Beyaz Yalan dizisinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı ve tanıtım videoları yayınlanmaya başladı.

  En son olarak Huzur Sokağı dizisiyle karşımıza çıkan Kutsi şimdi de Beyaz Yalan dizisi ile evlerimize konuk olmaya hazırlanıyor. Kutsi’ye eşlik edecek güzel isim ise Deniz Baysal. Deniz Baysal’ı Kaçak Gelinler dizisinden hatırlıyoruz.

  Dizinin diğer oyuncuları ise Ebru Baykaç, Çağlar Sayın ve Ege Aydan… Beyaz Yalan dizisi 28 Şubat’ta Show Tv ekranlarında olacak.

  Peki Kutsi’nin yeni dizisinde nasıl bir konu işlenecek? Dizi hakkında çok fazla bilgi olmamasına rağmen internette dolaşan haberlere bakılırsa birbirlerine çok benzeyen Alara ile Melek’in yer değiştirmesiyle gelişecek olaylar anlatılacak. Kutsi ise zengin bir iş adamını canlandıracak.

  Yapımını NTC Medya-Mehmet Yiğit Alp’in, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın üstlendiği Beyaz Yalan dizisinin çekimleri devam ederken bizlerde dizi hakkında aldığımız yeni bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
   
Yükleniyor...