Beyaz Show 10 Nisan

'Popüler Diziler' forumunda HazaN tarafından 9 Nisan 2009 tarihinde açılan konu


 1. “Beyaz Show”a bu hafta;
  [​IMG]
  Funda Arar
  [​IMG]
  Ümit Özat
  [​IMG]
  Murat Boz
  [​IMG]
  Sakis Rouvas
  [​IMG]
  Almeda Abazi
  Funda Arar’ın, “Zamanın Eli” adlı yeni albümünden beğenilen şarkılarını seslendireceği programda, genç şarkıcı Murat Boz da “Şans” adlı yeni albümünün hit şarkılarını seslendirecek.
  Fenerbahçe’nin unutulmaz oyuncularından Ümit Özat’ın keyifli sohbetiyle konuk olacağı gecede, Beyaz, Eurovision şarkı yarışmasında Hadise’nin rakipleri arasında yer alan, ünlü Yunanlı sanatçı Sakis Rouvas ile 2008 Miss Globe birincisi, Arnavut güzeli Almeda Abazi’yi de ağırlayacak.
  Programın açılış bölümünde ise “Perili Sirk” isimli albümleri ile müzik dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Grup Model, canlı performanslarını sergileyecek.
  Üniversiteli yetenekli gençlerin buluşma noktası “Canısı” bölümü ve Beyaz’ın canlı yayın sürprizleriyle renklenen bu muhteşem şovu sakın kaçırmayın!
    2. Cevap: Beyaz Show 10 Nisan

  Model@BRONX Pi Sahne

  Tür: Müzik/Sanat - Konser

  Yer: Bronx Pi Sahne

  NOT: MODEL Grubu Mart ve Nisan ayı boyunca Her Çarşamba BRONX Pi Sahnede

  Model
  2005 Eylül'ünde "A due Carmen" adiyla kurulan grup son kadrosuna 2007 Agustos'unda Serkan Gürüzümcü ve Fatma Turgut'un da gruba dahil olmasiyla ulasti. Bu süre zarfinda 12. Tuborg Roxy Müzik Günleri'nden Billboard Özel Ödülü'nü ve Nokia Super Sound'07 yarismasindan ise ilk 6'ya kalarak "Arkadasinla En Iyi Giden Sarki" dalinda birincilik ödülünüaldi. Sony Ericsson Unistar yarismasindan ise ilk 15'e girip ulusal finale kaldiktan sonra kendi istegi ile ayrildi. Ardından GNL Entertainment'in destegi ile albüm için yola koyuldu. Bu sürecin sonunda Model, ilk kaydı olan "Perili Sirk" isimli E.P.'sini SONY MUSİC etiketiyle 2009'un mayıs ayında yayınladı.İstanbul ve bir çok başka şehirde konserler ve festivallerde sahne alan Model 2009 Aralık ayında düzenlenen 10. Marka Konferansının Müzikal Koordinatörlüğünü üstlenerek, Konferans için özel olarak tasarladıklarıkonsept canlımüzik performanslarıyla iki gün boyunca başından sonuna kadar konferansın ayrılmaz bir parçasıoldular. Bunun yanı sıra Konferans için bir çok jingle çalışmasına da imza attılar. Dikkatleri oldukçaüstüne çekmeyi başaran Model burada "canlı müzik performansı" anlayışına getirdikleri yeni solukla etkinliğin en çok dikkat çeken unsurlarından biri oldu ve tüm katılımcıların hayranlığınıkazandı.İzmirden başlayan yolculuğuna şu sıralar İstanbulun karmaşasında devam eden MODEL, İstanbul'un çeşitli mekanlarında gerçekleştirdikleri canlımüzik performanslarına devam ederek müzik dünyasına yeni bir enerji getirmeye devam ediyor.
   


Similar Threads: Beyaz Show
Forum Başlık Tarih
Popüler Diziler Beyaz Show Aşk Kaç Beden Giyer Halk Müziği formatı 5 Kasım 2011
Popüler Diziler Sefa Doğanay Beyaz Show'da 26 Mart 2011
Popüler Diziler Beyaz show Mustafa Ceceli Elvan Günaydın eksik şarkısı söyledi 28 Ocak 2011
Popüler Diziler sefa kabasakal beyaz show 30 Ekim 2010
Popüler Diziler Merve Oflaz Beyaz Show 9 Ekim 2010