Beyaz Saçlara Veda Zamanı

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 8 Kasım 2011 tarihinde açılan konu


 1. Bir Hapla Beyaz Saçlara Son
  Beyaz Saçlara Elveda
  beyaz saçlara son

  Sizde saçlarınız beyazlıyor diye üzülenlerdenmisiniz öyleyse bu haberimizi mutlaka okuyun beyaz saçların çözümü bulundu merak ediyorsanızhemen haberimize geçelim .Saçları beyazladığı için üzülenlere sevindirici haber... Çünkü tek bir hapla beyaz saç tarih olacak.

  Amerikalı ve İngiliz bilimadamları daha önce saçların beyazlamasını önleyecek hapı 10 yıl içinde üreteceklerini açıklamışlardı.

  Bir açıklama da Fransız bir kozmetik firmasından geldi.
  Fakat hapın adı sır gibi saklanıyor. Hapın dört yıl içinde piyasaya sürülmesi ve fiyatının çok pahalı olmaması bekleniyor.

  Hapın bir yan etkisi bulunmadığı ancak her gün içilmesi gerektiği belirtiliyor. Hapın içindeki bir meyve türünde bulunan bileşimin saç beyazlamasını engellediği söyleniyor.

  YAPAY DNA MOLEKÜLLERİ
  Daha önce de ABD'deki Philadelphia Üniversitesi Tıp Fakültesi uzmanları Kyonggeun Yoon ve Vitaly Alexeev'in yaptığı çalışmalarla yapay DNA molekülleri üretilmişti. Bunlar albino farelerin mutasyon geçirmiş genlerine enjekte edildiğinde fareler normal renklerine döndü. Kozmetik uzmanları da albino farelerini siyahlatan bu formülün beyaz saçları da boyamaya gerek kalmadan kendi rengine döndürebileceğine sonucuna vardı ve hızla çalışmalara başlanmıştı.
  [​IMG]
   


Similar Threads: Beyaz Saçlara
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım Cilt Beyazlatıcı Maske Tarifi 29 Ocak 2014
Kişisel Bakım Saç beyazlaması bitkisel tedavi 26 Aralık 2013
Kişisel Bakım Saç Beyazlaması Nedenleri Nelerdir 22 Eylül 2013
Kişisel Bakım Saç Boyarken Beyazlar Nasıl Kapatılır 19 Ağustos 2013
Kişisel Bakım Cildinizi Beyazlatmak İçin Yoğurt Maskesi 18 Ağustos 2013