Beyaz eşyalarda indirim başladı

'Haberler' forumunda YAREN tarafından 8 Eylül 2009 tarihinde açılan konu


 1. Bosch,solo beyaz eşya ürünleri 30 Eylül’e kadar ÖTV ve KDV’nin toplamı oranında ekstra indirim başlatıyor. Bu avantaj,beyaz eşya sektöründe sadece Bosch tüketicilerine sunuluyor.

  [​IMG]

  Her zaman güvenilebilir çözümler sunan ve hayatı kolaylaştıran ürünler üreten Bosch Ev Aletleri’nin devletin uyguladığı vergi indiriminin yanı sıra ÖTV ve KDV oranında ilave özel indirim avantajları için son fırsat.

  Bosch Ev Aletleri, büyük avantajlar ve fırsatlarla beyaz eşya ihtiyacı olan herkesi Bosch marka bir ürün almaya davet ediyor.
  30 Eylül’e kadar sürecek olan ÖTV indirimi üzerine ÖTV ve KDV oranında ekstra indirim avantajı, beyaz eşyada yüzde 29’luk indirim sağlıyor. Tüm Bosch yetkili satıcılarında geçerli olacak kampanya için son gün 30 Eylül.


  Bosch, üstün teknoloji ürünü kurutma makinelerinde Eylül ayında da kaçırılmayacak bir fırsat sunmaya devam ediyor. 30 Eylül’e kadar bir Bosch çamaşır makinesi alanlar, kurutma makinesine yüzde 50 indirim avantajıyla sahip olabiliyor.


  30 Eylül’de sona erecek olan kampanyaların detayları, Bosch yetkili satıcılarında ve 444 6 333 Bosch Çağrı Yönetim Merkezi’nden öğrenilebiliyor.

    2. Cevap: Beyaz eşyalarda indirim başladı

  demekki istenildiğinde ülkemizde gerçekten firmalar kendi imkanlarını kullanalarak kampayalar düzenleyip alıcılarına avantajlar sunabiliyor biraz daha az kar çok alışveriş için bence olumlu bir davranış...
    3. Cevap: Beyaz eşyalarda indirim başladı

  Kesinlikle sana katılıyorum abicim
    4. Cevap: Beyaz eşyalarda indirim başladı

  Bu şirketin kurucusu ve soyadı BOSH olan zat-ı muhterem ne demiş : '' İnsanların güvenini kaybetmektense ;para kaybetmeyi tercih ederim .' ' :):)