Beren Saat ve Fırat Çelik Arasında aşkmı yaşıyor?

'Medya Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 10 Eylül 2011 tarihinde açılan konu


 1. Beren Saat ve Fırat Çelik Arasında aşk varmı?
  Beren Saat'le Fırat Çelik'le aşk mı yaşıyor?..
  Beren Saat ve Fırat Çelik
  [​IMG]
  Fatmagül’ün Suçu Ne?" adlı dizinin başrol oyuncuları Beren Saat ile Fırat Çelik’in yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi
  Beren Saat ile Fırat Çelik’in dizi aşkı gerçek oldu. ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ adlı dizinin başrol oyuncuları Beren Saat ile Fırat Çelik’in yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

  Yönetmen sevgilisi Levent Semerci’den bir süre önce ayrılan dizinin ‘Fatmagül’ü Beren Saat, gönlünü aynı dizide birlikte rol aldığı Mustafa’yı canlandıran Fırat Çelik’e kaptırdı.

  Dizinin geçen yıl yayınlanan ilk bölümlerinde iki nişanlıyı canlandıran Beren Saat ve Fırat Çelik’in aşkı Paris’te ortaya çıktı.

  İddialara göre; Çekimler dışında sürekli birlikte görülen ikiliden Beren Saat, yakın arkadaşı Belçim Bilgin’le Paris’in yolunu tutarken orada Fırat Çelik’le buluşmuş.

  28 yıldır Fransa’da yaşayan ve geçen yıl Türkiye’ye dönüş yapan Fırat Çelik, bu romantik şehirde Beren Saat ile yakından ilgilenmiş ve ikili arasında aşk başlamış.

  Yurt dışındaki bu buluşmanın ardından İstanbul’a dönen ikili set dışında da samimi görüntülerini sergilemeye devam etti.

  İkili, önceki gece de Kuruçeşme’deki Jamiroquai konserinde de bir araya gelmiş ancak birlikte fotoğraf vermemeye özen göstermişti.