Beren Saat Biyografisi

'Resimli Konular' forumunda YAREN tarafından 8 Kas 2009 tarihinde açılan konu

 1. Beren Saat, Show Tv’de “Türkiye’nin Yıldızları” isimli yarışma programında 2. olarak oyunculuğa başladı. 26 Şubat 1984 doğumlu Beren Saat, Ankara Ted Koleji mezunu.
  Sektöre ilk önce “Aşkımızda Ölüm Var” dizisinde yan karekterlerden birini oynayarak televizyon’a adım attı. Girmiş olduğu yarışmada Tomris Giritlioğlu‘nun kardeşi yapımcılar arasında olduğu için ünlü yönetmenin dikkatini çekmesi uzun sürmedi. Mahsun Kırmızıgül ile birlikte İstanbul-Mardin hattı üzerinde çekilen Aşka Sürgün dizisinde barollerden birini oynadı. Giritlioğlu‘nun diğer projesi olan Hatırla Sevgili dizisinde ise Cansel Elçin ve Okan Yalabık ile başrolleri paylaştı. Bu dizi çok başarılı oldu ve ismini geniş kitlelere duyurma şansına erişti.2008 Yılında yine Tomris Giritlioğlu‘nun yönetiminde Murat Yıldırım ile başrolünü oynadığı “Güz Sancısı” filmi ile sinemaya adım attı. Oynamış olduğu Rum fahişe rolü ile hem medyanın hemde eleştirmenlerin dikkatini çekti.2008-2009 sezonunda, Aşk-ı Memnu dizisi damgasını vurdu. Halit Ziya Uşaklıgil‘in ölümsüz romanı bir kez daha günümüz normlarına uyarlanarak olay oldu. Ay Yapım‘ın üstlendiği projede, Beren Saat; Bihter rolü ile medyanın en önemli temsilcilerinden biriydi. Hatta dizinin 1. Sezon sonu bölümünde Kıvanç Tatlıtuğ ile sevişme sahneleri günlerce konuşuldu. Dizi 2008′de bir çok ödül aldı. 2008-2009 Altın Kelebek Ödüllerinde Beren Saat, en iyi kadın oyuncu ödülünü alarak başarısını bu şekilde de tescilemiş oldu.Sanatçı, bu aralar Mahsun Kırmızıgül‘ün senaryosunu yazdığı ve Serdar Akar‘ın yönetceği “Gecenin Kanatları” isimli sinema filminde “Gece” isimli bir militanı oynayacak.


  Beren Saat Resimleri

  Beren Saat1. Beren Saat2. Beren Saat3. Beren Saat4. Beren Saat5. Beren Saat6.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 24 Ağu 2014
 2. Cevap: Beren Saat Fotoğrafları

  Bu kıza bayılıyorumm :f30:
   
 3. Cevap: Beren Saat Fotoğrafları

  Bende :) :) :)
   
 4. Cevap: Beren Saat Fotoğrafları

  Bende bir türlü sevemedim :(
   
 5. Cevap: Beren Saat Fotoğrafları

  Bende..
   
 6. Cevap: Beren Saat Fotoğrafları

  bana çok uyuz gelıyor :):) her dizisinde bır baska uyuzluk :D doğal halıyle daha güzel..
   
 7. Cevap: Beren Saat Fotoğrafları

  karakteri hakkında bişey diyemem ama güzelliği harika... :))
   
 8. Cevap: Beren Saat Fotoğrafları

  beren saati çok bğeniyorum.çok güzel bir bayan.bihter rolüde ona çok yakışmış.:f118::f118::f118::f118::f40: :f40: :f63::f63:
   
 9. Cevap: Beren Saat Fotoğrafları

  Bence çok güzel bir bayan...
   
 10. Cevap: Beren Saat Fotoğrafları

  Pıştttt sen bayılamazsınnnnnn döferim seniiiii :f196:
   
 11. Cevap: Beren Saat Fotoğrafları

  bece harika