Berat kandili mesajları 2013

'Güzel Sözler' forumunda Nalan tarafından 21 Haziran 2013 tarihinde açılan konu


 1. 2013 Berat kandili 23 Haziran Pazar akşamını 24 Haziran Pazartesi'ye bağlayan geceye denk geliyor. Bu mübarek gecede Rabbime açılan eller boş dönmesin. Eğer akrabalarınıza, sevdiklerinize güzel mesajlar yollamak isterseniz konumuzun devamını okumanızı tavsiye ederiz.

  Berat Kandili Mesajları 2013

  Acizliğimizle kapını çalıyoruz ya Rabbi... Fakirliğimize ancak sonsuz zenginliğin merhem... İhtiyaçlarımız gökteki yıldızlar kadar fazla. Dualarımızı kabul eyle... Berat Kandliniz mübarek olsun...

  Her nefeste Allah'ım iki kere muhtacız sana... Var ettiğin kainatın içinde nokta kadar yer işgal etmezken kainatı keşfedecek yürek sundun bizlere. Yüreğimizden dergahına yollar açtın... Dua ile hayırlı Kandiller...

  En gizli sırlarımız Sana aşikarken "Settar" ismini gönderdin imdadımıza... Örttün ayıplarımızı karşılık beklemeden... Seni anmaktan gafil kılma bedenimizi... Berat kandiliniz mübarek olsun...

  Beraat kandili ALLAH'ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu gecedir. Edilen dualar, tövbeler bu gece kabul olunur. Yürekler binbir nurla doludur. Kandiliniz kutlu olsun..

  Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun..

  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Berat Kandiliniz hayırlı olsun!

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

  İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri gerі çеvirmеz. Dualarnızın Rabbin yüce kаtınа iletilmesine vesile olаn Berat kandiliniz mübarеk olsun.