Berat kandili için kutlama mesajları 2015

'Güzel Sözler' forumunda Burcu tarafından 8 Haz 2014 tarihinde açılan konu

 1. Berat Kandilinde amel defterlerimiz yazılır. Berat Arapça'da temize çıkma anlamındadır.
  2014 yılında Berat Kandili 12 Haziran'ı 13 Haziran'a bağlayan geceye denk gelmektedir.
  Bu eşsiz gecede yakınlarınıza, dostlarınıza ve sevdiklerinize gönderebileceğiniz kutlama mesajlarını bu sayfamızda topladık.

  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren Berat Kandilinin büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Hayırlı Kandiller.

  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Berat kandiliniz mübarek olsun.

  Berat kandiliniz mübarek olsun. Allah size sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bir ömür nasıp etsin.

  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli Berat Kandiliniz mübarek olsun...

  Kardeşliğin daim olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların hiç tükenmediği nice Berat Kandillerine kavuşmak dileğiyle

  Yıpranmış ve katılaşmış gönülleri rahmet meltemiyle yeşerten essiz Peygamberimizin yüzü suyu hürmetine Rabbim sizin ve sevdiklerinizin yardımcısı olsun. Beraat kandiliniz mübarek olsun.

  Rabbimden çiçek istedik kırları, ağaç istedik ormanları, su istedik denizleri verdi. Rahmeti bol Rabbim günahlarımızı bağışlasın, Mübarek Berat Kandilinde ona açılan elleri boş çevirmesin. Kandiliniz mübarek olsun

  Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmacaların ama adımızı yüreklerimize yazdık dostlarımızın. Berat Kandiliniz mübarek olsun

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan Berat kandiliniz mübarek olsun.

  Bu gece Cenab-ı Hakk'ın kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği bir gecedir. hepimiz için hayırlı olsun.

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Berat kandiliniz hayırlı olsun!

  Beraat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.