Benleri bitki suyu ile yok ediyorlar

'Haberler' forumunda Dark tarafından 4 Nisan 2010 tarihinde açılan konu


 1. Et Benleri bitki suyu ile yok ediyorlar


  Kütahya'da aktarlık yapan baba ve oğlu, kendi buldukları karışım ile et benlerini tedavi ediyor

  Kanatmadan ve acıtmadan birkaç dakikalık uygulama ile iki hafta içerisinde et benlerinin tamamen yok olduğunu belirten Özer Alparslan, uygulanan yönteme yüzde yüz garanti veriyor. Memleketi başta olmak üzere Türkiye'nin her tarafında yüzlerce kişiyi tedavi ettiğini anlatan Alparslan, hiçbir şikayet almadığını söyledi.

  Kütahya'nın Yoncalı beldesinde aktarlık yapan Kadir Alparslan ile oğlu Özer Alparslan, yıllardır kendi buldukları bir bitkinin suyu ile et benlerini tedavi ediyor. Bitkilerle ilgilenmeyi seven baba Alparslan'ın dağda gezerken deneme yanılma yoluyla keşfettiği bir bitkinin suyu kendi benini bir hafta içerisinde yok etmiş. Baba Kadir Alparslan aynı bitkinin suyu ile çevresindeki bazı tanıdıklarının da benlerine uygulama yapmış ve olumlu netice almış. Bunun üzerine hem kendi iş yerinde hem de oğlu Özer Alparslan Türkiye'yi gezerek bu bitki suyu ile et benlerini tedavi etmeye başlamış.

  Dört kuşaktır aktarlık yaptıklarını ve babasının sürekli bitkilerle ilgilendiğini belirten Özer Alparslan, yine babasının keşfettiği bir bitkinin suyunun et benlerinin tedavisinde yüzde yüz sonuç verdiğini öne sürdü. Çıkıntılı olan her türlü benin sadece bir uygulama sonucunda kaybolduğunu ifade eden Alparslan, "Bitki suyunu et beninin üzerine uyguluyoruz. İlk birkaç dakika hafif yanma hissediliyor. Et beninde beyazlaşma görülüyor. Ertesi gün siyahlaşmaya başlıyor. Bir hafta 10 gün içerisinde de kuruyarak düşüyor. Bu süre zarfında uygulama yapılan yere en az bir gün su değdirilmemesi gerekiyor." şeklinde konuştu.

  Şu ana kadar yüzlerce kişide olumlu sonuçlar aldıklarını dile getiren Alparslan, netice almayan kimsenin bulunmadığını belirtti. Alparslan, "Babam memlekette işyerinde, ben de Türkiye'yi gezerek bu bitki suyu ile et benine müdahale ediyoruz. Şu ana kadar hiçbir şikayet almadık. Zaten hiçbir yan etkisi de yok." diye konuştu.

  Alparslan et benlerini yok eden bitki suyunun yanı sıra yine babasının keşfettiği bitkisel karışımlarla basur ve damar tıkanıklıklarını tedavi ettiklerini söyledi.

  zaman