"Beni Affet" 17 Ekim 17:45'te Show Tv'de Başlıyor

'Medya Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 17 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. Beni Affet Show tv de bu akşam başlıyor
  show tv de beni affet başlıyor
  Show tv Beni affet dizisi


  Bir aile hikâyesi: "Beni Affet"

  17 Ekim'den itibaren hafta içi her gün SHOW TV'de


  Yeni yayın dönemine birbiri ardına büyük projeleri ile giriş yapan SHOW TV, "Beni Affet" isimli günlük dizisinin yayınına 17 Ekim'de başlıyor.

  Hafta içi her gün saat 17.45'te, SHOW Haber öncesinde yayınlanacak, Ankaralı üç çocuklu bir ailenin nesilden nesile aktarılan sırlar ve gizemlerle dolu hikayesinin anlatıldığı dizi 17 Ekim'de izleyiciyle buluşacak.

  SHOW TV, yeni yayın döneminde güçlü projelerine bir yenisini daha ekliyor: "Beni Affet". Titiz bir kast çalışması yapılan ve 300 kişi arasından seçilen oyuncu kadrosunda Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban; Gamze İğdiroğlu; Ceren Yalazoğlu, İlkay Kayku, Kerem Poyraz Kayaalp; Elif Şanlı; Ötüken Hürmüzlü; Zeynep Yasa gibi hepsi tiyatro kökenli isimlerin yer aldığı, çekimleri Ankara'da gerçekleşen dizinin yapımcılığını Focus Film üstleniyor.

  Aşk bazen aniden gelir.
  Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
  Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

  Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

  "Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

  [​IMG]

  Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi "Beni Affet"...