Ben Koç Sevgilim Kova

'Kadınların Dünyası' forumunda anniccha tarafından 20 Ekim 2010 tarihinde açılan konu


 1. Ben Koç Burcuyum Sevgilim Kova
  Kova Burcu Sevgilim
  Koç Burcu Kova Sevgili Uyumu

  [​IMG][​IMG]
  Sevgili Koç, Kova burcu sanki sizin için yaratılmıştır. Kova ile macera dolu bir hayatınız olacaktır. Kova'nın gizemli ilgisiz tavırları, keskin analitik zekası ve yenilikçi tutumu size çok cazip gelir.

  Kova sizin asi karakterinize çok uygundur. Birlikte dünya çapında işler başarabilirsiniz. Kova'nın rolü toplumların düşünce sistemlerindeki hataları ortaya çıkarmak ve dünyayı daha iyi yaşanabilir bir hale getirmektir. İkinizde toplum baskısını umursamadığınız için özgürce hareket edersiniz.Aynı dili konuşursunuz ve geleceğe dönüksünüzdür. Yarının geçmişten daha iyi olduğuna inanırsınız.

  Kova hava siz ateş elementi olduğunuz için çok iyi anlaşırsınız. İlişkinizde herşeyde olduğu gibi siz lider olmak istersiniz. Özgürlüğüne düşkün, kafası kendi işleri ile dolu Kova ise buna pek aldırmaz. İkiniz içinde özgürlüğünüz çok önemlidir. Kova evlenerek bireyselliğini kaybetmekten korkar. Koç'ta Kova'da birbirlerini sıkmazlar.

  İkinizde esnek karaktere sahip olmadığınız için anlaşamadığınız bir konuda bir türlü orta yolu bulamazsınız.

  Kova'nın sürprizlerle dolu seks hayatı sizi çok cezbeder. Aşığınızın size her gün başka bir sürpriz hazırlaması çok hoşunuza gider. Gene de ona yaklaşmak zor olacak ve kafanız karışacaktır. Cazibeli ve arkadaşça davranan Kova aslında aranızdaki mesafeyi korumaktadır. Bu, mesafeleri kolaylıkla aşabilen Koç için aşılamayacak bir zorluk değildir.

  Koç'ta, Kova'da ilişkilerinde özgür olmayı istediklerinden karşısındakilere de aynı özgürlüğü verirler. Baskıcı kişiler bu ilişkide klostrofobik etki yapabilirler. Ne zaman ne yapacağı belli olamayan Kova burcunu anlamakta bazen zorlanabilirsiniz. Unutmayın ki sizi başta ona çeken öz