Ben Koç Sevgilim Boğa

'Kadınca' forumunda anniccha tarafından 16 Eki 2010 tarihinde açılan konu

 1. Ben Koç Burcuyum Sevgilim Sevgilim Boğa Burcu
  Boğa Burcu Sevgilimin Karakteri
  Ben Koç Sevgilim Boğa İlişki Durumumuz

  Bir Boğaya aşık oldunuzsa bilinçaltınız hayatınıza çeki düzen vermek istiyor olabilir. Boğa burcu sizden çok farklıdır. Risk almayı sevmez, adımlarına dikkat eder ve güvenliğine çok düşkündür. Güvenilir Boğa burcunun sinirleri Koçunki kadar sağlam değildir, bu yüzden aranızda sürtüşmeler çıkabilir.

  Boğa burcu çok yavaştır. Bu bazen harika (yatakta), bazen de iyi olmayan (ev satın alırken) sonuçlar doğurabilir. Kadın ve erkek Boğalar seksten önce en iyi başlangıcın iyi bir yemek olduğunu düşünürler.

  Boğa sevgilinizin çok hoş ve sakinleştirici bir ses tonu vardır aynı zamanda çok iyi sırt masajı yapar. Işıklar karardığında oldukça duyarlı, şehvetli, ilgili bir sevgiliniz olduğunu fark edeceksiniz. Aceleci Koçun bu durumda yavaşlaması ve vites küçültmesi gerekmektedir. Koçun yıldırım hızını ancak çekici Boğanın okşayışları yavaşlatabilir. Siz ise bazen fazla ciddileşen Boğanın hayatına sürpriz ve eğlence katabilirsiniz. Herşeye rağmen şehvetli Boğanın yanında kendinizi cennette hissedebilirsiniz.

  Boğanın son derece üretken, pratik ve iyi kazanan biri olduğunu göreceksiniz. Sizin maceracı ruhunuz ile onun evde oturmayı seven sakin yapısı çatışacaktır. Boğa alışkanlıklarına ve ev hayatına o kadar bağlıdır ki onu evinin dışına çıkarmanız nerede ise imkansızdır. Sizin hareketli yapınızla onun sakin yapısı aslında hiç uymamaktadır. Kısa bir süre içinde ondan sıkılabilirsiniz.

  Bu ilişkinin yürümesi için ikiniz de çok çaba göstermelisiniz.