"Belhanda Fenerbahçeye Gitmeyecek!"

'Spor Gündemi' forumunda Ceylan tarafından 22 Ocak 2013 tarihinde açılan konu


 1. Galatasaray'ın Sneijder transferinden sonra Fenerbahçe de çok konuşulacak bir transfere imza atmayı hedefliyor. Geçtiğimiz gün borsaya bildirdiğini açıkladığı Younes Belhanda transferinde Fenerbahçeye kötü haber geldi.

  Fransa Ligue 1 takımlarından Montpellier'de forma giyen ve Fenerbahçe'nin transfer listesinde bulunan Faslı yıldız Younes Belhanda'nın durumu hakkında Montpellier başkanı Louis Nicollin'den bir açıklama yapıldı.Nicollin mali sıkıntılar yüzünden kulüp olarak Belhandaya ihtiyaçları olduğunu belirterek" Belhanda Fenerbahçe'ye gitmeyecek, bu imkansız" diyerek herkesi şoke etti.

  Fenerbahçenin bu açıklamadan sonra ne yapacağı ise merak konusu....

  [​IMG]
    2. Cevap: "Belhanda Fenerbahçeye Gitmeyecek!"

  Denilen oldu ve Fenerbahçenin resmi sitesinden yaptığı açıklamaya göre Belhanda transferinden vazgeçildi. Sebep olaraksa oyuncunun ve menejerinin istediği ücretin sürekli olarak değişmesi gösterildi...Açıklama şöyle:

  "Montpellier futbol takımının futbolcusu Younes Belhandanın transferi ile ilgili Kulübümüz Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Şekip Mosturoğlunun Fransada yaptığı çalışmalar sonucunda hem Fransız kulübü, hem de Faslı futbolcu Belhandanın üzerinde anlaşılan bonservis ücreti ve futbolcunun talep ettiği transfer bedelleri hakkında sürekli değişiklik içeren talepleri üzerine Fenerbahçe Spor Kulübü işbu transferden, Fenerbahçenin prensipleri ve menfaatleri doğrultusunda vazgeçmiştir."
    3. Cevap: "Belhanda Fenerbahçeye Gitmeyecek!"

  Fenerbahçe için hayırlısı ne ise o olsun kısmet değilmiş..
    4. Cevap: "Belhanda Fenerbahçeye Gitmeyecek!"

  Zaten başından belliydi de işte açıklama yapılmadı bir türlü...