Bel Çevresindeki Yağları Eritme Egzersizleri

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 28 Şubat 2013 tarihinde açılan konu


  1. Bel Çevresindeki Yağları Eritmek İçin Egzersiz    Fazla kaloriler ve hareketsizlik yağların bu bölgede birikmesine neden olur ve kurtulmak için sadece egzersiz değil çok sıkı bir diyet programını neredeyse hiç bozmadan takip etmek gerekir. Bel çevresindeki yağlardan şikayetçiyseniz bu bölgeyi çalıştıran bazı egzersizlerle birlikte yüksek tempolu kardio egzersizlerini birleştirebilirsiniz. Ancak 1 hafta-15 gün gibi kısa süreler içinde çok büyük sonuçlar beklemeyin.

    Yapacağınız Kardio çalışması sadece bel bölgesindeki yağlardan kurtulmak için değil genel olarak kalıcı kilo vermek için gereken egzersizlerin başında gelmektedir. Bel bölgesi odaklı hareketler kalça ve karın bölgesine şekil vermeye yararken kardio egzersizleri gerçekten bu bölgedeki yağlardan kurtulmanızı sağlayabilirsiniz.

    Vücudunuzda tek bir noktadan zayıflamanız mümkün değildir.Sadece bel çevresindeki yağları yakmak gibi bir şey söz konusu değil. Yağ yakımı vücut genelinde olur ve bunu sağlamak için diyet programının yanı sıra kardio egzersizlerine ihtiyacınız vardır.
     


Similar Threads: Çevresindeki Yağları
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım Bel Çevresindeki Yağlanma İçin Ne Yapılabilir 25 Şubat 2013
Kişisel Bakım Göz Çevresindeki kırışıklıklar nasıl gider? 7 Kasım 2011
Kişisel Bakım Ağız çevresindeki kırışıklıkların çaresi 22 Temmuz 2011
Kişisel Bakım Karın yağlarını eriten yağlar 3 Temmuz 2011
Kişisel Bakım Göbek Yağları Nasıl Erir 17 Nisan 2011