Begüm Kütük Biyografi

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 9 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu


 1. Eğitim
  İlk öğretimini Namık Kemal İlkokulu'nda okuyan Yaşaroğlu, orta ve liseyi İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimi için Fransa'ya giden Yaşaroğlu, burada Nancy 2 Ünivesitesi'nde Medya ve İletişim bölümünü tamamlayarak yurda döndü ve oyunculuk kariyerine başladı.
  Kariyer
  Oyunculuk kariyerine TV dizileriyle başlayan sanatçı televizyon dizilerinin yanı sıra sinema filmlerinde ve çeşitli kısa filmlerde rol aldı. Rol aldığı Mar filmi Siyad Film Festivali En İyi Film Ödülü, Malatya Film Festivali Jüri Özel Ödülü, İskenderiye Uluslararası Film Festivali En iyi Film Ödülü'ne layık görüldü. Şu anda Çalıkuşu adlı dizide Neriman karakterini canlandırmaktadır.
  2005-2007 yılları arasında Sineshow isimli sinema programı hazırlayıp sundu. 2010-2011 senesinde rol aldığı Olağan Mucizeler tiyatro oyununda canlandırdığı Joy karakteri ile Direkler Arası Seyirci Tiyatro Ödülleri'nde, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne layık görüldü. İnönü Üniversitesi Kısa film Festivali, Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Kısa Film Yarışması'nda jüri görevini üstlendi. Yurt dışında yayınlanan Orange GSM reklam filmi, Türkiye'de ise Bosch, Samsung, Sarelle reklam kampanyalarında rol aldı.
  Özel Hayatı
  16 Eylül 2010 tarihinde Penguen dergisinin çizeri Erdil Yaşaroğlu ile evlenerek kocasının soyadını aldı.

  Begüm Kütük Resimleri

  Begüm Kütük1.jpg Begüm Kütük2.jpg Begüm Kütük3.jpg Begüm Kütük4.jpg Begüm Kütük5.jpg Begüm Kütük6.jpg
    2. Cevap: Uygun Adım Aşk Üsteğmen Burcu Resimleri Begüm Kütük

  Güzel kızz..