Beden Aklı ile zayıflama nedir?

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Beden Aklı ile zayıflama nedir?

  [​IMG]


  Şikayetçi olduğunuz fazla kilolardan kurtulmak için her yolu deneyip başarılı olamayanlar beden aklı ile zayıflamaya ne dersiniz?

  Hiç diyet yapmadan, aç kalmadan zayıflamak kelimenin tam anlamıyla mucize değildir de nedir? Fazla kilo sadece kişinin görüntüsünü beğenmemesi nedeniyle değil insanın yaşam kalitesini de düşürdüğü için sıkıntı olmuştur yıllarca. Şeker hastalığı, tansiyon hastalığı, kalp hastalığı gibi şikayetler kilo alımıyla doğru orantılıdır. Eğer sağlıklı bir hayat sürmek istiyorsak ve tabi her istediğimizi giymek gibi bir hayalimiz varsa fazla kilolarımızdan kurtulmanın bir yolunu bulmak şart. İşte size farklı bir zayıflama önerisi. Beden aklı ile zayıflama…

  Beden Aklı ile zayıflama ?

  İdeal bir kiloda olmak ve bunun yanısıra sağlıklı ve güçlü bir bedene sahip olmak için neye ihtiyacımız varsa o kadar beslenmeliyiz. Yapmanız gereken tek şey ise beden aklınızı dinleyin ve doyana kadar yemek yiyin.

  Beden aklı ile zayıflama tedavisinin hızlanması için karboksipunktur denen bir yöntem uygulanmaktadır. Akapunktura benzeyen bu uygulamada kulak kepçelerinde, çene altında, el bileklerinin ön yüzünde özel noktalardan cildin altına oksijen ve karbondioksit gazı veriliyor bu sayede vücudun daha hızlı yapılandırmaya geçmesi için endokrin sistem bütünüyle uyarılıyor ve bağ dokusunun tamiri ve vücudun sıkılaşıp küçülebilmesi için gerekli olan besinlerin emilimine yardımcı olmak için, sindirim sistemi uyarılıp gerekli sindirim enzimlerinin salgılanması sağlanıyor. Bu iki uyarı ile vücudumuz daha hızlı küçülüp daha hızlı kilo veriyor.

  Karboksipunktur vücudun bozulan dengesinin düzeltmesini sağlayabilen bir uygulamadır.

  Tabiki hepsi bu değil. Yani ben karboksipunktur yaptıracağım ve zayıflayacağım diye düşünüyorsanız tamamen yanılıyorsunuz. Tek başına karboksipunktur zayıflamak için çözüm değil. Bunun yanı sıra sizin de bir çocuk gibi günde üç öğün temel besinlerle doyana kadar beslenmelisiniz.