Bedava Android Oyunlar

'Oyun Bölümü' forumunda Sitem tarafından 6 Aralık 2011 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]


  En iyi ücretsiz Android oyunlar


  Android telefonların sayısı arttıkça bu platformda çalışacak şekilde yazılan oyunlar da son aylarda muazzam bir artış gösterdi.İşte Bedava Android Oyunlardan en çok oynanlar;

  Air Control
  Oyundaki amacınız, hava alanı üzerindeki trafiği yöneterek uçakların birbirine çarpmasını engellemek. Denetim ise uçak veya helikoptere dokunup gideceği rotayı çizmek kadar kolay.

  [​IMG]
  Air Control Android oyun

  Tank Hero
  Wii gibi çeşitli platformlarda ortaya çıkan bağımlılık yapıcı bir oyun da Tank Hero. Oyundaki amacınız, çeşitli engeller arasında dolaşarak düşmanlarınızı yok etmek. Dolaşmak ve ateş etmek ise oldukça kolay. ekranın sol alt kısmındaki oklar ile tankınızı yönlendirebilir, ateş etmek için ateş etmek istediğiniz yöne dokunabilirsiniz.

  [​IMG]
  Tank Hero Android oyun

  Drag Racing
  Arabalarla ilgiliyseniz Drag Racing hoşunuza gidebilir. Oyundaki amacınız, gidebildiğiniz kadar hızlı gitmek. Bunun için vites geçişlerini doğru zamanda yapmanız gerekiyor. Need for Speed gibi oyunları daha önce oynadıysanız, bu oyunda ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz demektir.

  Yarış sırasında kendi arabanızı alt taraftaki şeritte, rakibinizi ise üst şeritte göreceksiniz. Başlangıçta gaz pedalına basın. Vites artırmak için +, düşürmek için - tuşlarına basın. Tüm yapmanız gereken vitesi değiştirdiğiniz zamana odaklanmak.

  [​IMG]
  Drag Racing

  Paper Toss
  Oyunda amacınız kağıt topunu çöp kutusunun içine isabet ettirmek. Ancak vantilatörü ve diğer engelleri göz önünde bulundurmalısınız.

  [​IMG]
  Paper Toss


  Pocket Racing

  Mini bir araba yarışı oyunu. Kulvara yukarıdan bakıyor ve en iyi zamanınızı yapmaya çalışıyorsunuz. Geliştiriciler oyunu basitleştirmek için sadece sol ve sağ direksiyon düğmelerini koymuşlar. Aracın hızlanması ve yavaşlamasını bilgisayar hallediyor. Ücretsiz sürümde seçebileceğiniz 4 arabaya karşılık ücretli sürümde araba nitelik ve niceliği artıyor.

  [​IMG]
  Pocket Racing

  Bonsai Blast
  Dolambaçlı yollardan gelen küçük renkli topları, ortadaki top fırlatıcı yardımıyla aynı renkten 3′e tamamlamaya çalışıyorsunuz. Kimi zaman çevre koşulları işleri zorlaştırsa da, mutlu son genellikle sizin oluyor,

  [​IMG]
  Bonsai Blast

  Ninja Kaka
  Ninja Kaka ile aslında aşağıdan fırlayan meyve öbeklerini kılıçla kesmekten başka bir iş yapmıyorsunuz. Ama meyveler güzel çizilince, bir de kılıçla yaptığınız hızlı hareketlerden ek puan alınca oyun oldukça keyifli bir hal alıyor. Yolda, durakta, metroda parmağıyla hızlı hareketler yapan ve hafif çekik bakan birisiyle karşılaşırsanız, işte o Ninja Kaka oynuyordur!

  [​IMG]
  Ninja Kaka