Bayramda Hava Nasıl Olacak ?

'Haberler' forumunda Wish tarafından 16 Eylül 2009 tarihinde açılan konu


 1. Türkiye sel felaketinden yeni çıktı. Bazı bölgelerde yine şiddetli yağış bekleniyor. Bayramda da bulutlar yüzünü gösterecek...

  Türkiye'nin batısında artık hava açtı ancak Karadeniz’de yağış devam ediyor. Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu’da yarın yağmur çok kuvvetli, sel ve su baskınlarına karşı dikkat.

  Bayramda hava genel olarak parçalı bulutlu olacak, sıcaklık eylül ayı ortalamalarında seyredecek, batıda ise rüzgar kuvvetlenecek. Bayramın ilk günü Karadeniz, Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz'in doğusunda yağmur var. İç Anadolu parçalı bulutlu ve yer yer yağmurlu, Ege ve Marmara'da da parçalı bulutlu bir hava seyredecek

  İstanbul'da az bulutlu hava var. Ankara bugün de bulutlu ama İzmir'de yağmur bulutları dağılıyor, hava güneşli, Bursa parçalı bulutlu, Adana’nın kuzeyi bugün de hafif yağmurlu olacak.

  Marmara'da hava az bulutlu, yağmur bulutları bu bölgeyi terk etti, ancak 28 dereceyi geçemeyen, eylül ayına özgü sıcaklıklar var. Rüzgar hafif, bayramda çok sert esecek.

  İç Anadolu bu hafta oldukça serin, yağmur bugün Yozgat, Sivas arasına ilerledi. Sıcaklık perşembe günü Sivas’ta 18 dereceye kadar düşebilir.

  Ege’yi de yağış terk etti, hava yeniden az bulutlu, rüzgar Güney Ege kıyıları dışında hafif esiyor. Ama güneşe rağmen sıcaklık artık bu bölgede de 30 dereceyi geçemiyor.

  Akdeniz’de bugün de hafif yağmurlar sürecek, Antalya bölümü açıyor ama Adana-Kahramanmaraş arasında hafif yağış geçişi var. Güneydoğu az bulutlu, sıcaklık 32 dereceye iniyor.

  Doğu Anadolu'da perşembe günü, Erzurum, Kars, Ağrı ve Van’da yağmur şiddetlenecek, su baskını riski var, sıcaklık aynı gün Erzurum'da 13 dereceye inecek. Bugün ise yağmur aralıklı.

  Karadeniz'de iki gün boyunca Ordu’dan, Trabzon ve Artvin'e kadar yağmur zaman zaman şiddetli yağacak, cumaya kadar sürecek yağışlar toprağı suya fazlasıyla doyuracağından, heyelan riskini de yükseltiyor, tedbirli olunmalı.
    2. Cevap: Bayramda Hava Nasıl Olacak ?

  Wish bayramda biryere gitmiyorsak eğer lapa lapa kar bile yağabilir :f40:
    3. Cevap: Bayramda Hava Nasıl Olacak ?

  YaĞmR YaĞmAsIn YhA YoKsA BütÜn pLanıMız suYa DüşEr SaoL wish AbLa =( :[...
    4. Cevap: Bayramda Hava Nasıl Olacak ?

  teşekkürler wish abla
   


 5. rwA

  rwA


  Cevap: Bayramda Hava Nasıl Olacak ?

  tşkler:)