Bayanlarin kalbini kazanmak zor degil

'Sosyal Konular' forumunda Dark tarafından 13 Aralık 2008 tarihinde açılan konu


 1. Erkeklerin, kadınların kalbini çalmayı başarmaları için dürüstlüğü her şeyden önemli tutmaları gerekiyor. İşte dürüstlük ve diğer püf noktaları..


  1- DÜRÜST OLUN
  Listeye doğruluk ve dürüstlükle başlayalım... Diğer 7 ipucunu okurken bu kuralı hep aklınızda tutun. Yalan sizi hiçbir yere götürmez. Hiç kimse size yüzde 100 güvenilir olun ya da konu ile ilgisi olmayan detayları açığa vurun demiyor ama yalan söylemek ya da doğruları çarpıtmak bütün ilişkiler için kötü bir işarettir.
  2- FİKİRLERİNİ YORUMLAYIN
  Erkekler genellikle, kadınların şakadan anlama yetenekleri, kişilik ve zekaları yerine vücutları ve yüzleriyle ilgili itifatlar yaparlar. Kadınlara elbette dış güzellikleriyle ilgili komplimanlar yapın. Ancak zeki bir kadının, sadece görünüşe önem vermediğini de unutmayın.
  3- " HARİKA GÖRÜNÜYORSUN, SPOR MU YAPIYORSUN ? "
  Yine, yalan söylemeyin. Son zamanlarda kilo almış olabilir, kilosuyla ilgili şaka yapmaktan kaçının. Fakat kız arkadaşınız zayıflamak için çaba sarf ediyor, spor yapıyor, sağlıklı beslenmeye çalışıyor ve değişimini göstermeye hevesli ise ona iltifat etmeyi, iltifatta bulunmayı unutmayın. Çünkü olumlu bir destekten daha etkili hiçbir şey yoktur.

  4- ONUNLA SEYAHAT EDİN
  Erkekler, kız arkadaşları değil erkek arkadaşlarıyla seyahat etmeyi tercih ederler ve kadınlar bundan rahatsız olurlar. Bunu ona, kelimeleri öyle dikkatli seçerek söyleyin ki kalbi kırılmasın söyleyin ki kalbi kırılmasın nacağınızı söylerseniz bu çok daha güzel...

  5- HER BAŞARILI ERKEĞİN ARKASINDA BİR BAYAN VARDIR
  Herkesin bildiği bu cümle aslında bir anahtardır. Birçok erkek, partnerinin kendi başarılarındaki ve mutluluklarındaki yeri bilmezler ya da görmezden gelirler. Siz eşinize bunun farkında olduğunuzu belli edin ve onu takdir ettiğinizi bilmesini sağlayın.

  6- SANA KATILMIYORUM
  Sürekli olarak kendi fikirlerinizi empoze etmekten ya da kız arkadaşınızın her fikrini onaylamaktan kaçının. Kendi düşünceniz yokmuş gibi davranmayın ama onunkilere de ne kadar saygı duyduğunuzu gösterin.

  7- DİNLEMESİNİ BİLİN
  Daha iyi erkek arkadaş, sevgili, koca ve baba olmak için daha dikkatli dinleyin.

  8- NELERDEN HOŞLANDIĞINIZI SÖYLEYİN
  Bencillik iyi bir şey olmayabilir ama isteklerinizi ifade etmek sizi mutlu edecektir. Sadece bir kere dünyaya geliyorsunuz, sizi gerçekten mutlu eden şeyleri sevdiğinize neden söylemeyesiniz ki?.. Tüm beklentilerinize karşılık vermez ama bu, ilişkinizin daha uzun süreli olmasını sağlayacaktır.
    2. teşekkürler dark emeğine sağlık ;):p
    3. çok güzel bunu herkez okusun ltf
    4. 6- SANA KATILMIYORUM
  Sürekli olarak kendi fikirlerinizi empoze etmekten ya da kız arkadaşınızın her fikrini onaylamaktan kaçının. Kendi düşünceniz yokmuş gibi davranmayın ama onunkilere de ne kadar saygı duyduğunuzu gösterin.
    5. Sağlıklı bir ilişkinin ilk kuralı bence güven ve hemen ardındanda paylaşmak geliyor...
  Güvenin olduğu ilişkilerin zedelenmesi oldukça zordur kolay kolay yıpranmaz ve mümkün olduğunca gün içindeki olayların paylaşılması sağlıklı bir ilişkinin olmazsa olmazıdır bunu ne kadar başarıyoruz bilinmez...
    6. Teşekkürler Dark
    7. Teşekkürler Dark
    8. Bence bu 8 önemli nokta sadece bayanların kalbini kazanmak için değil tüm insanların kalbini kazanmak için kadın erkek ayırt etmeksizin dikkat edilmesi gereken noktalar.
    9. Cevap: Bayanlarin kalbini kazanmak zor degil

  Tşkler emeğine sağlık........
    10. Cevap: Bayanlarin kalbini kazanmak zor degil

  9- Sakın kilosu ile ilgili espriler yapmayın.
  (Kadınlar bu konuda çok hassasdır) :f106:

  10- Sakın ama sakın Yaş ile ilgili de espriler yapmayın.
  Bu sizin için eksi puan olur.
  (Kadınlar bu konuda da hassasdır) :f30:
    11. Cevap: Bayanlarin kalbini kazanmak zor degil

  Elbette güven şart ...