Bayanlar için parçalama merkezi

'Haberler' forumunda alemşah tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. Çin de bir şeyler parçalayarak sinirinden kurtulup rahatlamak isteyen bayanlar için parçalama merkezi açıldı.

  [​IMG]

  Herkesin bir şeyleri parçalama isteği duyduğu zamanlar olur. Artık Çin'deki kadınların böyle hissettikleri zaman gidebilecekleri harika bir yer var.

  Shenyang'daki bir alışveriş merkezi, içi parçalanabilecek ev eşyalarıyla dolu kadınlara özel bir yer açtı.

  Erkeklerin giremediği mağazada, bir şeyler parçalayarak sinirinden kurtulup rahatlamak isteyen kadınların ellerine bir beysbol sopası veriliyor ve sonra etraflarında gördükleri her şeyi parçalayabiliyorlar.

  Mağazanın bölümleri, evin odaları biçiminde tasarlanmış. Mağaza yöneticisi Wang Jingyu, kadınların hem kendilerini evlerinde gibi hem de sınırları olmadığını hissetmek üzere buraya belirtiyor ve "Burada her şeyi parçalayabilirler" diyor. Wang Jingyu, ileride mutfak şeklinde bir yer yapmayı düşündüklerini, fakat burada bıçak olmayacağını da ekliyor.

  Kırılmak üzere bekleyen eşyaların tamamı gerçek ve ikinci el dükkanlarından satın alınmışlar. Kırıp dökme zamanı bir dakikayla sınırlı ve bu sırada kadınlar kazaları önlemek üzere eldiven ve kask giyiyor.
  Uygulamaya en çok ilgi gösteren kesimlerin üniversite öğrencileri ve beyaz yakalılar oldukları belirtiliyor. Kadınları buraya getiren en büyük sebep ise sanıldığı gibi erkekler ya da ilişkiler değil, işsizlik ve ekonomik sorunlar.
    2. Cevap: Bayanlar için parçalama merkezi

  Sinirlendiğin şeyi parçalayamadıktan sonra merkezde ne var ne yok parçalamışşın neye yarar :f20:
    3. Cevap: Bayanlar için parçalama merkezi

  Beni Çin e goturuuuuuun :f1::f1::f1::f1:
    4. Cevap: Bayanlar için parçalama merkezi

  Şu anda bende işyerimdeki pc ye bunu yapmak istiyorum :f196::f1::f75: Sabahtan beri uğraşıyorum, düzelmeseydi akıbeti buydu...:f196:
  [​IMG]