Bayan kapri modelleri

'Moda Rehberi' forumunda Belinay tarafından 27 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu


 1. Bacaklarının güzelliğine güvenen bayanlar, yaza gireceğimiz bu günlerde sıcaklarda serinlemek isteyen, kapri sevenlere birbirinden güzel farklı renk ve tarzda kapri modelleri araştırdım.
  Kapri artık herkesin büyük bir beğeniyle giydiği modellerdir. Küçükten büyüğe kapri modelleri çok tercih ediliyor. Yazların vazgeçilmezi olan kapriler bu yazda en yeni modellerle yaz aylarına gene damga vuracak. Kapri modelleri hemen hemen her üst kıyafetle uyum sağlanarak kullanılabilir. Body, tişört, atlet, tunik, ceket ve gömlekle kullanabilirsiniz.

  Rahat elbise deyince aklımıza ilk kapriler geliyor. Her sene daha da güzel modeller çıkan kaprilerin de modası hiç geçmiyor. Yaz mevsimi için en ideal model olan kapri modellerini umarım beğenirsiniz. Yaz aylarının sıcaklığında hiç çekilmeyen kot pantolonlar yerine sizlerde artık ince, rahat ve sizi oldukça ferah hissetiricek kaprileri giymeye başlayabilirsiniz.

  Bayan kaprileri1.jpg Bayan kaprileri2.jpg Bayan kaprileri3.jpg Bayan kaprileri4.jpg Bayan kaprileri5.jpg Bayan kaprileri6.jpg Bayan kaprileri7.jpg Bayan kaprileri8.jpg Bayan kaprileri9.jpg Bayan kaprileri10.jpg Bayan kaprileri13.jpg Bayan kaprileri14.jpg Bayan kaprileri15.jpg
    2. güzel bi kaç tane model çalayım :f196:eline sağlık belinay hepside güzel :f9:
    3. Güzellermiş bunlar kaç bedene kadar var Belinay:f30:

  Discoverer sende çalış kendin üret modellerini yaf hırsızlık yok burada:f106::f106:
    4. Güzelmiş canım. Yanlız şortları bize capri diye kakalama.:f106:

  Siparişleri buradan mı veriyoruz. :f40:
    5. Belinay hayırdır ayakkabı kapri mapri falan ticarete başladık herhalde :f30: Ama modelleri çok zevkli seçmişsin yakında BELİNAY bayan giyim mağaza zincirlerini görürsem şaşırmam..
    6. Kot kapriler tercihimdir çok şık durduğuna inanıyorum tabi manken gibi fiziği olanlar bu konuda daha şanslılar :(
  Çok zevkli modeller seçmişsin sultanım ama WisH'ime katılıyorum şortlarıda araya kaynatmışsın çaktırmadan :f106: