Bayan İçin Evlilik yıldönümü hediyesi

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 18 Şubat 2014 tarihinde açılan konu


 1. Bayan İçin Evlilik yıldönümü hediyesi önerileri
  Bayanlar için evlilik yıldönümü hediyesi seçimi erkeklerin gerçekten en çok zorlandıkları bir hediye seçimidir.Özellikle eşiniz çok seçici ve kolay kolay herşeyi beğenmeyen bir bayansa işiniz gerçekten çok zor olabilir beyler.

  212111.jpg

  Siz yinede eşinizi çok iyi tanıdığınıza inanıyorsanız onun nelerden hoşlandığını mutlaka tahmin edebilirsiniz.Hal böyle olunca zorlanmayacağınızdan da emin olabilirsiniz.

  Erkekler bayanlara ne hediye alabilir evlilik yıldönümünde bayanlara alınacak hediye seçenekleri nele rolabilir.İşte sizin için hazırladığımız bayanlara özel evlilik yıldönümü hediyeleri.Güzel bir demet çiçek evet çok klasik gelebilir size ama bir bayan olarak ben daha güzel bir hediye düşünemiyorum açıkçası..
  Bütceniz el veriyorsa şık hoşbir takı seti yada güzel bir tek taş yüzük de alabilirsiniz.

  Daha mütevazi bir hediye almak istiyorum diyorsanız eşinize şık bir elbise alabilirsiniz.Yok hayır buda olmaz diyorsanız eşinizi güzel bir akşam yemeğine götürebilirsiniz.Eşiniz bu özel geceyi sizinle başbaşa geçirmekten çok mutlu olacaktır.

  Başka ne olabilir eşinizin çok sevdiği ve kullandığı bir parfüm alabilirsiniz.Eşiniz kapalı bir bayansa çok şık bir eşarp alabilirsiniz ...Cep telefonundan memnun değilse güzel ve kullanışlı bir hediye seçeneği olabilir şık bir cep telefonu.Bayanların hiç bir zaman reddemeyeceği ve kesinlikle beğenecekleri bir hediye ayakkabı ve çanta dilersiniz ikisini birlikte dilerseniz tek tek böyle bir hediyede alabilirsiniz...