Battlefield Play4free İnceleme

'Oyun Bölümü' forumunda Sitem tarafından 7 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. Battlefield Play4free oyun İncelemesi  Battlefield: Play4Free Oyunu

  Savaşı sınırlandırmayı sevmeyen FPS serisi Battlefield, yoluna tam gaz devam ediyor. Bad Company 2'nin çıkışının ardından harita paketleri hazırlamayı sürdüren yapımcılar, kısa süre sonra da Vietnam isimli DLC paketini konsollar ve PC için satışa sunacak. DICE, bu pakette sadece online oynanış üzerinde çalışırken, stüdyonun asıl elleri ise, Battlefield 3 üzerinde çalışıyor. Bitmedi, listeye Play4Free'yi de ekleyelim. EA'in geçtiğimiz günlerde duyurduğu bu yeni oyun, PC platformunda ücretsiz oynanabilecek bir online FPS.

  [​IMG]


  Bedava mermi

  Play4Free için Battlefield 2'nin yeniden hazırlanan bir versiyonu yakıştırmasını yapabiliriz. Zira yayımlanan ilk videolara göz attıysanız, aradaki benzerliği siz de rahatlıkla fark etmişsinizdir. Zaten yapımcılar da bu konuda aksini iddia etmiyor. Oyunumuz, sadece online modlar barındıracak, herhangi bir senaryo görevi bulundurmayacak.

  Hemen sınıflarımıza göz gezdirelim. Haliyle bir karakter sınıfı seçmeli ve seçimlerimiz doğrultusunda kendimizi geliştirmeliyiz. Assault, Engineer, Medic ve Recon, bize sunulan sınıf seçenekleri. Birini seçip, puan kazanmaya başladıkça kendimizi hem geliştirebileceğiz, hem de farklılaştırabileceğiz. Giydiğimiz elbiselerden silahlara, hatta karakter avatarlarına kadar birçok seçeneğimiz olacak. Belki bazı ekstra eklentiler de ücret karşılığında satılabilir.

  Battlefield: Play4Free Ekran Görüntüleri

  [​IMG]

  [​IMG]


  kaynak:merlininkazanı​
   


Similar Threads: Battlefield Play4free
Forum Başlık Tarih
Oyun Bölümü Battlefield Play4free Nasıl Oynanır 6 Nisan 2012
Oyun Bölümü Battlefield 3 Amerikan tuzağı mı? 30 Kasım 2011
Oyun Bölümü Battlefield 3: Back to Karkand ilk videosu 6 Kasım 2011
Oyun Bölümü Battlefield 4 trailer yayınlandı 31 Ekim 2011
Oyun Bölümü battlefield 3 çıkış tarihi 15 Ekim 2011