Basketbolun Bölümleri

'Güncel Bilgiler' forumunda Violet tarafından 13 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. Basketbolun Bölümleri,

  1- Diğer takımları ve taraftarlarını küçük düşürecek, rencide edecek, aşağılayacak,her türlü küfür, hakaret, kötü söz ve anti içerikli Mesaj yazılması yasaktır.


  2- Unutmayın burası Tribün değil burada maçlar, oyuncu ve takım performansları ile ilgili yorumlarınızı yapmanız daha uygundur...
  Takım ve futbolcular hakkında açacağınız her topic ve yollayacagınız her post dan sizler sorumlusunuz... Diğer forum kurallarını da göz önünde bulundurmak zorundasınız...


  3- Basketbol bölümlerinde lütfen taraftarı olduğunuz takımın topiğine yazınız. Kendi takımınızın veya rakip takımın topiklerine yazarken diğer takım taraftarlarına saygılı ve seviyeli olacak şekilde mesaj yazınız.


  4- Basketbol klüplerinin isimlerinin aşağılayıcı ve tartışma çıkaracak şekilde kısaltmalarla yazılması kesinlikle yasaktır. ( Örn: febe , 6s ... vs)
  Her takım, ülkemizin güzide klüplerindendir. Resmi isimleri veya kısaltmaları ile hitap etmek hem bu takımlara, hem de taraftarlarına saygımızın bir gereği olmalıdır.


  5- Basketbol bölümleri ile ilgili eklediğiniz her türlü resim, video, mp3'ler, kesinlikle tartışma çıkaracak veya rencide edecek şekilde olmamalıdır.


  6- Spor bölümlerinde fazla tahammülümüz yoktur. Kurallara uymayanlar 1 kez uyarılacak (gerekirse direkt banlanacak), devamı halinde uyarılmadan banlanacaklardır.


  7- Tüm basketbol takımlarıyla ilgili topikler (GS-FB-BJK de dahil olmak üzere) "Basketbol" bölümüne açılacaktır.


  8- Kurallara aykırı mesaj veya topik gördüğünüzde lütfen kişisel tartışmaya girmeden, bölüm modlarını veya yöneticileri haberdar ediniz.