Başkan gönül aldı!

'Haberler' forumunda cCasT tarafından 17 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. Başkan Adnan Polat, Galatasaray Adası'nda başbaşa görüştüğü Haldun Üstünel'in kafasındaki soru işaretlerini sildi.

  [​IMG]

  Başkan Adnan Polat, Galatasaray Adası'nda başbaşa görüştüğü Haldun Üstünel'in kafasındaki soru işaretlerini sildi, "Bu değişimi senin de desteklediğin profesyonel yapılanma doğrultusunda yaptık. Geri plana çekilmen sözkonusu değil" dedi

  Galatasaray'da önceki gün tatlıya bağlanan 'Üstünel' krizinin perde arkasında önemli diyalogların yaşandığı ve Başkan Adnan Polat'ın olaya el koymasıyla sorunun tamamen çözüldüğü ortaya çıktı.

  Mecidiyeköy'deki kulüp binasında yapılan toplantıdan sonra GSYİAD'ın, TSYD'deki organizyonuna katılmak yerine Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel ile Galatasaray Adası'na giden Polat, genç yöneticinin kafasındaki soru işaretlerini ortadan kaldırdı.

  Eleştirilere karşın beraber çalıştığı kişileri kolay kolay silmediğini söyleyen Başkan Polat'ın, "Elbette büyük hatalar olursa o zaman yollar ayrılır. Galatasaray'da zor bir görev olan futbolun sorumluluğunu üstlendin ve kimsenin gelmez' dediği oyuncuları ve hocayı getirdin. Şubelerin ortadan kalkması ve profesyonellerin görev alması senin de uzun süredir destek verdiğin bir yapılanmaydı. Bu konuda yetkilerinin azaltılması ya da geri plana çekilmen söz konusu değil. Yapılan yorumlar ve eleştiriler tamamen bizim iç bünyemizi bozmaya yönelik. Herkes görevinin başında" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

  'Niye kenara çekelim?'

  Adnan Polat, Üstünel'den, Sportif Direktör olarak görev yapmaya başlayacak olan Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'e yardımcı olmasını da istedi. Polat, "Transfer konusunda deneyimlerini ve birikimlerini Adnan Sezgin'le paylaşacaksın. İki yılda getirdiğin oyuncular ortada. Bu potansiyel varken niye seni kenara çekelim" diyerek, Üstünel'e, "Beraberlik" mesajını verdi.

  Haldun Üstünel'in ise basında çıkan haberlerden duyduğu rahatsızlığı dile getirdiği ifade edildi.
   


Similar Threads: Başkan gönül
Forum Başlık Tarih
Haberler Cumhurbaşkanı'na 2 Ay Yurtdışı Yasağı 27 Ağustos 2012
Haberler Gana Cumhurbaşkanı Hayatını Kaybetti 24 Temmuz 2012
Haberler Cumhurbaşkanı 12 Kanunu Onayladı 12 Temmuz 2012
Haberler Cumhurbaşkanının Görev Süresi Belli Oldu 15 Haziran 2012
Haberler Aziz Yıldırım Yeniden Başkan 20 Mayıs 2012