Basit Bir Ev Kazası(Tiyatro)-1 Temmuz 2009

'Medya Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 28 Haz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Basit Bir Ev Kazası(Tiyatro)-1 Temmuz 2009

  [​IMG]


  2009 yılı Afife Tiyatro Ödülleri, Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri ve Muhsin Ertuğrul Tiyatro Ödülleri'nde "En İyi Komedi Kadın Oyuncu" ödülünü alan Günay Karacaoğlu' nun oynadığı "Basit Bir Ev Kazası" ENKA' da!.


  Geçtiğimiz sezon, tiyatro severler tarafından büyük ilgiyle izlenen 2 perdelik oyunda; evliliğinin içinde çırpınan ve sevgi arayan bir kadının, komik hikâyesi anlatılıyor. Songül'ün (Günay Karacaoğlu) hayalleri ve kendince Nobel'e aday bir aşk romanı yazmaya kalkışmasıyla daha da renklenen oyunun, yazarı ve yönetmeni Murat İpek. Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu yapımı olan "Basit Bir Ev Kazası" adlı oyun; 01 Temmuz 2009, Çarşamba akşamı saat 21:15' te ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu' nda sahneleniyor.

  Tüm etkinliklerin başlama saati 21:15' tir. İsteyen katılımcılar, her etkinlik öncesi saat 20.00'de Taksim-AKM önünden kalkacak ücretsiz servis ile etkinlik merkezine ulaşabilirler. Etkinlik bitiminde ise İstinye, ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu'ndan kalkacak servis, konukların Taksim-AKM' ye ulaşımını sağlıyor. Servisten yararlanabilmek için etkinliklerden en az iki gün önce ENKA Kültür Sanat ile bağlantıya geçerek rezervasyon yaptırılması yeterli.

  Alıntı
   
 2. Cevap: Basit Bir Ev Kazası(Tiyatro)-1 Temmuz 2009

  Tiyatro izlemeye bayılırım Günay Karacaoğlu da çok başarılı bir oyuncu eminim çok güzel bir oyundur teşekkürler Ezlem