Başbakana Tehdit

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 6 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. Başbakana tehdit mesajları gönderen şahıs tutuklandı...
  [​IMG]

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınça yönelik tehdit, hakaret ve küfür içerikli ihbarlar gönderen kişi çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

  Ankara Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Adnan Yıldırım isimli şahıs farklı tarihlerde Başbakan Erdoğan ve Başbakan Yardımcısı Arınça karşı tehdit, hakaret ve küfür içerikli ihbarlar gönderdiği, Başbakan Erdoğanın geçişi sırasında kendisini aracın önüne atmak gibi 12 ayrı eylemde bulunduğu kaydedildi.

  Emniyetten yapılan açıklamada, Adnan Yıldırımın son olarak 3 Haziran 2010′da “Tayyipi vuracağım şeklinde SMS gönderdiği belirtilerek şöyle denildi:

  “Yapılan çalışmalar neticesinde aynı gün Ankara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yakalanmıştır.

  Şahsın yapılan GBT kayıtlarında, kız, kadın ve erkek kaçırmak, dolandırıcılık ve iflas, hırsızlık, Vergi Usul Kanununa muhalefet, yağma, resmi belgede sahtecilik gibi suçlardan 33 adet suç kaydının bulunduğu anlaşılmıştır.

  Adnan Yıldırım isimli şahıs tehdit ve hakaret suçlarından hakkında düzenlenen soruşturma evrakı ile birlikte sevk edildiği makamlarca tutuklanarak Sincan Cezaevine teslim edilmiştir.
    2. Cevap: Başbakana Tehdit

  Haddini bilmez.!!!Elime bir verseler:f196::f196: