Başak Burcunun Kalbi Nasıl Kazanılır

'Kadınca' forumunda Violet tarafından 18 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. Başak Burcunun Kalbi Nasıl Kazanılır

  BAŞAK
  Aşkta Ne Arar?
  İletişim Başak burcunda doğan insanlar için çok önemlidir. Bu nedenle Başak kadınları, beraber olacakları erkeğin dürüst ve güvenilir olmasını isterler. Erkeğiniz sadece kalbinize ve vücudunuza değil beyninize de dokunmalıdır. Entelektüel paylaşım isteği tüm Başak kadınları için vazgeçilmez bir taleptir.
  Kalbini nasıl kazanırsınız?
  Başak erkekleri yaşamaktan zevk alır ve kendilerine her konuda destek olabilecek kadınlarla beraber olmak isterler. İşi konusunda bir hayli titiz davranan ve başarılı bir kariyer hedefleyen Başak erkekleri sosyalleşmeyi de çok severler. Onu derinden etkilemek istiyorsanız güzel yemekler hazırlamanızı ve bir piknik organize etmenizi tavsiye ederiz.
  Başak Erkeklerini Nasıl Delirtebilirsiniz?
  Hareketli Başak erkekleri her türlü değişiklikten hoşlanırlar. Onu baştan çıkarmak için gözlerini bağlayın. Göreceksiniz, sevişmeniz fantastik olacak.
  Onu ne rahatsız eder?
  Doğaları gereği düzenli insanlar olan Başak erkekleri, tertipsiz ve pasaklı kadınlara tahammül edemezler. Onu çileden çıkarmamak için giysilerinizi sağa sola atmayın. Makyajınızı temizledikten sonra, kirli pamukları banyoda bırakmayın.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Ara 2012