Başak Burcu'nun Genel Özellikleri

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 10 Mar 2014 tarihinde açılan konu

 1. Başak Burcu'nun Genel Özellikleri nelerdir?
  Başak burcunun genel özellikleir hakkında bilmek istediklerinizi aşağıdaki yazımızda öğrenebilirsiniz.

  Başak burcu insnaları çok düzenli ve disiplinlidir. Evini sever, dikkat sahibidirler, enine boyuna herşeyi ölçüp biçerler. Başak burcu; doğruyu yanlışı birbirinden çok iyi ayırt edebilecek kadar akıllı ve zekidirler. Titizdirler, dürüst ve samimidirler.

  Ayrıca başaklar güzel yüze sahip olan burçlardandırlar.


  Başak’lar saflığa önem verirler ve ilişkilerini net bir biçimde görmek isterler. Ancak böylece kendilerini güvende hissedeceklerdir. Başak’lar aynı zamanda sağlıkla, zihinsel, bedensel, duygusal ve ruhsal anlamda da sağlıklı olmayı arzu ederler. İlişkilerinde en ufak ayrıntılara takılabilirler. Düzenlilik de onların en önemli özelliklerinden birisidir.

  Başaklar çok süslü şeylerden hoşlanmazlar ve ilişkilerinde ağırbaşlı ve ciddidirler. Bu özellikleri çok önemli gözükmese de, aslında ilişkilerinin düzenli ve net olmasına yardımcı olur. Becerikli ve çalışkan olmaları da onlara ilişkilerde bazı kolaylıklar sağlar.

  Başak detaylara önem veren, başkalarına hizmet edinmeyi görev edinmiş, dişil bir burçtur. Romantik olmaktan çok gerçekçidir. Bu nedenle onun başını döndürebilmek zor olacaktır. Mükemmeliğe önem veren bu burç ilişkilerinde kendisini bir kurban haline dönüştürebilir.