Başak Burcu Yorumu 2013

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 20 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Başak Burcu 2013 Yorumları  Başak burcu 2013 yılında birbirinden güzel vaatler sunan Jüpiter yanı başına başaklara şans ve genişleme imkanı getirmiştir Aynı zamanda Jüpiter cömert, kendinize güvenen, yurtsever ve pozitif enerji sağlayarak sizi mutlu edecek ve güzel bir dönem geçirmenizi sağlayacaktır Eski zamanlarınıza göre daha varlıklı ve daha huzurlu bir hayata sahip olmanız için size büyük destek sağlayacaktır..

  Başaklara evlilik konusunda dikkatlice yapılan izlenimlere göre benzersiz ve alışık olmadık kişilere yöneleceğinizin tahmin ediliyor Başaklar bu dönemde evlendikleri zamanda iki seçenekten biri ile karşılaşabilecekler Bu seçenekler ya mükemmel bir anlayışla ve geçinme ile sonuçlanacak bir evlilik ya da evlilik boyuncu uzun süreli bir anlaşmazlık içeren evlilik olacaktır.

  Yine ilişkide bulunduğunuz kişi tarafından oldukça çekici bir kişi gibi görünebilirsiniz Sizi bu dönem içersinde sizi gerçektende olağanüstü bir şekilde yakışıklı ya da çok güzel biri gibi görebilir.

  Bu beraberliğiniz sırasında ortaya çıkan bazı olaylar çevrenizdeki insanlar tarafından anlaşılmamasına sebep olabilir.

  Sizin bu dönemde çok mutlu olduğunuz ilişkiniz, diğer insanlar tarafından anlaşılmaz olup ilişkiniz çok kötü bir durumda sanıp itici gelebilir Bu dönem içersinde ilişkisi kuramayan ve ilişkisi olmayan başak burçları pek ruh ikizi olmasa da ilginç insanlarla tanışabilirler