Başak Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

'Kadınların Dünyası' forumunda YAREN tarafından 29 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


  1. Başak Burcu Kadınını Etkilemek

    Başak Kadını, aynı Başak erkeği gibi, son derece zekidir. O aşk konusunda oldukça temkinlidir. Başak Kadını bakireliğin sembolüdür. Maceralardan, olur olmaz ilişkilere girmekten, deneyimsel davranmaktan hiç hoşlanmaz. Bir erkeğe güven duymayı, onun kendisine sadık olduğunu ve yalan söylemediğine emin olmayı ister. Kafasını çok iyi kullanan bu kadın için en önemli şey, karşısındakinin erkeğinin dolambaçsız davranması ve dürüst olmasıdır. Erkeğin dostluğunu kazanmayı çok iyi bilir ve aynı şekilde onun da bunu yapmasını ister. Nerde, ne yaptığını bilmediği bir erkekten hoşlanmaz. Kafasında soru işaretleri bırakan bir kişiden asla hoşlanmaz. Güzel, güvenilir bir yuva, mutlu ve huzurlu bir yaşam, dürüstlük, mertlik gibi özelliklere sahip erkeklere daha fazla yönelen bu kadın için, sırtını dayayabileceği ve ona her konuda destek olacak bir erkek çok büyük anlam taşır. Onunla her konuda konuşacak, tartışacak ve ortak bir nokta oluşturmak adına çaba sarfedebilecek kadar zeki bir erkek ister.

    Şöyle bir düşündüğümüzde Başak kadını için, dostluk kelimesi çok önemlidir. Kafa birlikteliğine önem verdiği için, ona sadece güzelliği için yanaşan bir adamdan asla hoşlanmayacaktır. Kültürel konularda, zeka oyunlarında, gündelik iş temposu ve gündelik hayatın tüm girişimlerinde yanında olacağı ve fikir alacağı bir erkeği arzular. Sadece yakışıklılığı için bir erkeği seçmez. Konuşması bilmeyen, giyimine dikkat etmeyen, temiz olmayan ve zekasını kullanmayan bir adamdan hoşlanmaz. Herşeyin en mükemmeline sahip olmak adına hırsla çalışmayan, hayatını yönlendirmeyen bir adamdan derhal uzaklaşır .

    Başak Kadınının sevgisini kazanmak için herşeyden önce çok temiz olmanız gerekecektir. Üstünüz başınız ve giyiminiz birbiriyle orantılı renkler ve biçimlerden oluşmalıdır. Bulunduğu ortam ve fiziki olarak mis gibi kokan, girdiği ortamlarda bu yönüyle dikkat çeken erkeklerden hoşlanır. Kendine dikkat etmeyen bir adam kadar ona itici gelen başka bir şey yoktur. Verdiği sözlerde durmayan, dediği saatte dediği yerde olmayan, kadını bekleten bir erkekten anında uzaklaşır. Yaptığınız planları ona danışmanızı, birlikte bir şey yapmaya karar verirken onunla ortak fikir birliği içinde hareket etmenizi bekleyecektir. Onun en büyük isteği, ona güven duymasını sağlayacak bir erkektir. Bu güveni davranışlarınızla göstermeli ve sevdiğinizi belli etmelisiniz.

    Alıntı