başak burcu kadını nelerden hoşlanır

'Kadınca' forumunda HazaN tarafından 15 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Başak Burcu kadının özellikleri
  Başak kadını nelerden hoşlanır


  Daha ilk ve hatta onuncu buluşmanızda "iyi geceler" öpücüğü vermek için acele etmeyin. Daha iyi şeyler için bekleyin. Zarafet ve incelikle yavaş yavaş ilerleyin . Oyunu baştan sona ustalıkla oynayın. Ciddi şekilde eleştiricidir. Sizin kravatınız, saç biçiminiz, ne yaptığınız, ne söylediğiniz konusunda da o kadar eleştiricidir. Nefes almak ne kadar doğalsa, eleştirmek de onun için o kadar doğaldır. Başak sonsuza kadar herşeyde kusursuzluk arayan bir insandır. Bununla birlikte onu eleştirmeyin. Bu, kurallara aykırıdır. Altın kural burada kesinlikle geçerli değildir. Onun size yaptığını siz ona yapmasanız iyi edersiniz. Bu kadına aşık olmanın en güzel yanı, sizin bütün dertlerinizi üstlenip, belki bundan zevk de almasıdır.

  Sadakat konusuna gelince, ender olarak bir başak kadınının, anlaşılmaz bir nedenle, dürüstlükten ayrıldığını işitebilirsiniz. Ancak böyle bir gönül eğlencesinin altında genellikle kendine bir şeyi kanıtlama arzusu yatar ve pek uzun sürmez. Arada sırada başı dönerek zevk ve safaya dalan Başak kadınları bu yanlış davranışlarını ört bas edecek kadar akılllıdırlar ve böyle davranış da hiç kuşkusuz son derece az görülen bir olaydır. Genel olarak, eğer size gerçekten aşıksa, tipik bir Başak kadınını en seksi bir erkekle bir ay ıssız bir adada bıraksanız,, sizi aldatmayacağına güvenebilirsiniz. Başak kızı ufak şeylerde bile insanı rahatsız edecek derecede, kılı kırk yararcasına titizlik gösterir, ama öte yandan dünyanın en cömert, en iyi, en sevecen küçük yaratığıdır.

  Onun kusursuzluk merakını kusur olarak değil, erdem olarak kabul edin. Eleştirici huyu sinirinizi bozsa bile öyle tatlı ve sevimli bir havası vardır ki, hiç karşı koyamazsınız. O alçak gönüllü tavırları ve o tatlı, ışıl ışıl gözleri görevlerini iyi yapmışlar. Hatta başkaları kusur bulmadığı zaman onun ne kadar şakacı olduğunu ve o güzel başın içinde ne keskin bir zekanın yattığını da herhelde anlamışsınızdır. Çok hoş ve tuhaf bir şeydir.

  Başak Kadınının Özellikleri


  1. Gerçekten mutlu olacağına inanıyorsa, karşına engeller çıksa da vazgeçmez
  2. Titizliği ve dakikliği
  3. Tertemiz bir yüreğe sahip oluşu
  4. Kolayca hiçbir şeye, hiçbir insana kanmaması
  5. Yaş tahtaya ayak basmayışı
  6. Aşırıklıklardan hoşlanmayışı
  7. Gelişmiş zekası ve estetik duyarlılığı
  8. Sadakati
  9. Akıllı oluşu
  10. Cömert ve sevecen halleri
  11. Kimi zaman partnerini şaşırtabilmesi, minik şakalar yapmaktan hoşlanması
  12. Işıl ışıl yanan gözleri, sevimli muzurlukları
  13. Ne kadar aşık olsa da, yeri geldiğinde mantığını kullanabilmesi
  14. Mütevaziliği
  15. Ellerinin maharetliliği
  16. Pratik oluşu