Başak burcu çocuklarının özellikleri

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 24 Şubat 2014 tarihinde açılan konu


 1. Başak burcu çocuklarının özellikleri nelerdir?  Çocuğunuz başak burcu ve siz başak burcu çocuklarının özellikleri merak ediyorsunuz.Aşağıdaki yazıda başak burcu çocuklarının özellikleri hakkında kısa bilgiler bulabilirsiniz.

  Başak çocuklarının en belirgin iki özelliğidir. Onu oyuncaklarını düzenlerken ya da istediği şeyin alınması için para biriktirirken görmeniz çok olası.

  Bu küçük Başak'ınızdan aklı havada bir tip olmasını beklemezsiniz; aksine durumla ilgili artılar/eksiler muhakemesi yapıp, mantığa en uygun olanı seçer. Standartları yüksektir ve doğuştan dikkatlidir. Bu nedenle biraz fazla seçici veya içe kapanık oldukları düşünülebilir. Ancak onlar geride durup, aceleci davranmak yerine durumu değerlendirmeyi tercih ederler.

  basak-burcu-cocuklari-.jpg

  Başak burcu çocukları tam bir yardımseverdir. Ayrıca düzeni sever ve ailesine, daha sonra da topluma, hizmet etmeyi amaçlamaktadırlar.Siz anne ve baba olarak çocuğunuzun mükemmellikle ilgili beklentilerini yatıştırmanız gerekecektir.

  Her şeyin mükemmel olması gerekmediğini, bazen sadece iyi olmasının da yeterli olduğu mesajını vermelisiniz. Kendine olan güveni kazanması ve pekiştirmesi için elinizden geleni yapın. Çünkü Başaklar fazla mütevazı bir yapıya meyillidirler.