Başak Burcu Bebeği

'Kadınların Dünyası' forumunda YAREN tarafından 2 Ekim 2010 tarihinde açılan konu


 1. Başak Burcu Bebeğinin özellikleri,
  Başak Burcu Bebeklari,
  Başak Burcu çocuğu

  Başak Burcu Bebeği 24 Ağustos - 22 Eylül

  [​IMG]

  Başak burcu zekidir, dikkatli ve aktifdir, aynı zamanda da kibar, sakin ve huzurludur.

  Herşeyin zamanlı olması ve mükemmel olması başak burcunda doğan bebek için çok önemlidir ve beslenme, banyo ve oyun gibi olaylar hergün aynı zamansal sırayı izlemelidir.

  Başak burcu çocukları diğerlerine göre daha kısa zamanda sorumluluk duygusu kazanırlar ve daha kısa zamanda yetişkin hale gelmek isterler, erişkin gibi davrandıklarının başkaları tarafından vurgulanılmasından hoşlanırlar. Örnek aldıkları kişiler anne ve babalardır elbette.

  Başak burcu çocuğu her zaman ciddiye alınmak ister ve ufak yaşlardan itibaren kendi ayaklarının üzerine basabilmeyi arzular. Çok düzenlidir ve daha ufak yaşlardan itibaren kendilerini ve diğerlerini organize etmeyi severler. Ancak aslan burcu gibi bunu bir patronluk anlayışı içinde yapmazlar. Keskin bir zekaları vardır ve kendilerine birşeyi yanlış yaptıklarını bir kez söylemeniz yeterlidir. Bu "hatayı" gurur meselesi yaparlar ve asla tekrarlamazlar.

  Giyinmeye ve güzel görünmeye meraklıdırlar. Bazen yabancılara karşı çekingen olsalar da dost olarak gördükleri kişilere olumlu duygularını göstermekten kaçınmazlar. Yıllar geçtikçe onun sizin en iyi dostunuz haline geleceğinden emin olabilirsiniz.

  Başak Burcu Bebeğinin;
  En sevdiği cümle: "benim yaptığım gibi yap!"

  İyi yönleri: zeki, temiz, uyanık, mükemmelliyetçi

  Olumsuz yönleri: kolay sinirlenir, çok aşırı titiz, "doğuştan kavgacı"

  gebelik.org​